Šiais metais turėtų pasirodyti naujasis reperio Kanye West'o albumas

Čikagos prodiuseris No I.D. teigia, jog naujojo Kanye West'o albumo gerbėjai sulauks dar iki 2012 m. pabaigos.

Nuolatinis Kanye partneris No I.D. žurnalistams teigė, jog naujasis reperio albumas, seksiantis po 2010 m. "My Beautiful Dark Twisted Fantasy", bus išleistas netrukus po "G.O.O.D. Music" rinkinio, kuris numatomas šį rugpjūtį.

Praėjusią savaitę pasirodė naujas Kanye ir Pusha T kūrinys "New God Flow", o anksčiau klausytojai sulaukė ir dainos "Mercy", kuri skambės rugpjūtį išleidžiamame rinkinyje "Cruel Summer". VIenas garsiausių Čikagos prodiuserių No I.D. "MTV" sakė: "Tai - Kanye. Jūs žinote, ko galima tikėtis iš šios šeimos. Jis dar niekada neprašovė, taigi, nesitikėkite, kad jis prašaus."

No I.D. patikino, kad pats nedirba prie "Cruel Summer" projekto, tačiau pabrėžė, jog jau rūpinasi paties Kanye West'o albumu. Jis teigė, kad naujasis solinis Kanye albumas pasirodys "iškart" po "Cruel Summer". Pastarasis bus išleistas rugpjūčio 7 d., o jame pasirodo Pusha T, 2 Chainz, Big Sean ir daugybė kitų hip-hop'o žvaigždžių.

Apie tai, ko gaima tikėtis iš K. West'o albumo, No I.D. atsakė: "Tai yra viskas, ko jūs tikitės ir viskas, apie ką net negalite pagalvoti."   

Facebook comments