Sidabrinis Atlantos startas drago lenktynėse

Praėjusį šeštadienį vykusiame Gariūnų drago lenktynių čempionato pirmajame etape, dalyvavo ir greičio bei adrenalino mėgėja žavioji atlikėja Atlanta.

"Pirmą kartą susidomėjau drago varžybomis prieš metus. Tad kai organizatoriai pasiūlė jame dalyvauti šiemet, nė kiek nesudvejojau. Tai - puiki proga išbandyti savo jėgas su profesionaliais lenktynininkais ar šiaip greičio mėgėjais. Neturėjau tikslo pasiekti aukštų rezultatų, svarbiausia buvo dalyvauti ir pajusti, ką reiškia jaudulys prie starto linijos ir ties finišu’’, – pasakojo Atlanta.

"Tačiau rezultatai pranoko visus mano lūkesčius – savo klasėje (c) aplenkiau net devynis vyrus ir garbingai laimėjau sidabrą. Dabar namuose turiu ne tik įvairių muzikinių apdovanojimų, bet ir drago lenktynėse pelnytą taurę bei medalį!" - džiūgavo atlikėja.

Atlanta drago lenktynėse važiavo automobiliu Alfa Romeo 155 Q4, kuriuo 201 metro trasą įveikė per 8.756 sekundės. Kitame Gariūnų drago čempionato etape, kuris vyks gegužės 28 d., Atlanta viliasi parodyti neprastesnį rezultatą. Atlanta žada dalyvauti ir Lietuvos drago čempionate, kuris startuos jau kitą ketvirtadienį Kaune.


   

Facebook comments