„Sielos“ albumas pasiekė skaitmenines parduotuves

Vos prieš savaitę roko grupė „Siela“ miniai gerbėjų pristatė po ilgos pertraukos išleistą naują albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“, o šiandien jis puikuojasi visose pagrindinėse skaitmeninėse muzikos parduotuvėse ir grotuvuose nuo „iTunes“ iki „Spotify“.

„Naujas „Sielos“ dainas grupės gerbėjai jau gali perklausyti ir įsigyti internete, kaip ir ankstesnius albumus“, – kalbėjo juos išleidusios muzikos agentūros M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius.

Muzikos agentūra M.P.3 su „Siela“ bendradarbiauja nuo 2008 metų ir per tą laiką išleido du studijinius grupės albumus „Euforija“ bei „Širdis. Kryžius. Pasaga“, koncertinę vinilo plokštelę „Visa matanti akis“, butlegą „Pasaulio kraštas EP“ ir grupės dvidešimtmečiui skirtą specialų albumą „XX“, kuriame „Sielos“ dainas įrašė kiti atlikėjai.

Naujos, pirmą kartą girdimos „Sielos“ dainos koncerte klube „Tamsta“ publikos buvo pasitiktos audringais plojimais, o anksčiau pristatytų kūrinių „1968“ ir „Paukštelis“ priedainiai buvo išmokti mintinai. Po koncerto trečdalis salės džiaugėsi įsigiję kompaktines „Širdis. Kryžius. Pasaga“ plokšteles.

Dvyliktas „Sielos“ albumas jau pasiekė „iTunes“, „Amazon“, „Spotify“ ir kitas skaitmenines paduotuves. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ kompaktines plokšteles galima įsigyti svetainėje www.shownet.lt, „Rūdninkų“ knygyne, muzikos parduotuvėje „Ragainė“, „iMuzika.lt“ ir artimiausiuose „Sielos“ koncertuose.


   

Facebook comments