Šiemet "Eurovizijos" konkurse Didžiąją Britaniją atstovaus garsioji Bonnie Tyler (+ audio, video)

Paskelbta, kad garsioji roko dainininkė Bonnie Tyler šiais metais atstovaus Didžiąją Britaniją "Eurovizijos" dainų konkurse su kūriniu "Believe In Me". Iš Velso kilusi Tyler tikisi, kad pasirodys geriau nei praeitų metų britų atstovas - veteranas Engelbert Humperdink, kuris Azerbaidžane vykusiame renginyje užėmė priešpaskutinę vietą. "Believe in Me" sukūrė žinomas dainų kūrėjas, ne vieno "Grammy" savininkas Desmond Child.

"Jaučiuosi labai pagerbta ir patenkinta, kad galėsiu atstovauti savo šalį "Eurovizijoje" ir ypač - su tokia nuostabia daina. Pažadu, kad dėl Didžiosios Britanijos scenoje padarysiu viską, ką galiu!", sako dainininkė.

Bonnie Tyler šlovė atėjo 9-ajame dešimtmetyje, kuomet didžiuliais hitais tapo jos dainos "Total Eclipse Of The Heart" ar "Holding Out For A Hero". Šiais metais gegužės 6-ą dieną ji Jungtinėje Karalystėje išleis naują albumą "Rocks & Honey", tačiau kitose Europos šalyse jis pasirodys jau rytoj - kovo 8-ą dieną.

Tyler atstovaus britų salas kasmetiniame "Eurovizijos" dainų konkurse gegužės 18-ą dieną Malmėje, Švedijoje. "BBC1" televizijos, kuri bus oficiali transliuotoja, atstovė Katie Tylor išreiškė didelį palaikymą dainininkei.

"Bonnie Tyler yra pasaulinė superžvaigždė su fantastišku balsu ir esame laimingi, kad Švedijoje ji neš aukštai iškeltą Didžiosios Britanijos vėliavą."

Siūlome patiems įvertinti oficialią eurovizinę Bonnie Tyler dainą "Believe in Me" bei jos vaizdo klipą:
   

Facebook comments