Šiemet į kokybiškų ir kūrybiškų renginių namus –Teatro areną - grįžta garsiausi pasaulio ir Lietuvos scenos artistai

Pirmasis iš koto verčiantis pasirodymas jūsų laukia jau čia pat - rugsėjo 26 dieną. Tuomet ant scenos lips pats Dylanas Moranas. Žymusis komikas D. Moranas Vilniuje pristatys savo programą „Yeah Yeah”, kurią publika matė nuo Dublino iki Niujorko, nuo Rygos iki Los Andželo. Kultinio televizijos serialo „Black Books“ („Bleko knygos“) scenarijaus autorius ir pagrindinio vaidmens atlikėjas nuo 1992 metų užsiima „stand-up“ komedija ir savo sąskaitoje turi ne tik prestižinius BAFTA ar „Perrier“ apdovanojimus, tačiau 2012 metais jis tapo ir pirmuoju airiu komiku, pasirodžiusiu Rusijoje – ten vykusiame pasirodyme jis išjuokė Rusijoje priimtą įstatymą draudžiantį „homoseksualų propagandą“ ir Michailo Chodorkovskio įkalinimą.

Jau spalio pradžioje jūsų lauks Šekspyro anglosaksiškos aistros ekspertų pripažintame Oskaro Koršunovo spektaklyje „Hamletas“. Kaip teigia spektaklio režisierius: „Hamletas“ turėtų padėti užčiuopti ir išreikšti dabarties dvasią, mano kartos dvasią. O mano karta gyvena ne realiame pasaulyje, o erotizuotoje iliuzijoje. Ji yra apskaičiuojanti, prisitaikanti ir patenkinta savimi. Ir kartu nesubrendusi ir nenorinti daryti suaugusiam žmogui būtinų sprendimų.“

O jei ieškote ko nors dar nepatirto, nepamatyto – Teatro arenos šio sezono programa turi ką pasiūlyti. Tai jaunojo režisieriaus Vido Bareikio spektaklis „Nematomi monstrai“, pristatomas teatro judėjimo „No theatre“. Spektaklis yra antroji dipticho pagal Ch. Palahniuk'o kūrybą dalis. Pirmoji dalis, pristatyta kartu su Valstybiniu Jaunimo teatru, „Kovos klubas“ tapo vienu praėjusio teatro sezono hitų. Spalio 9 dieną vyksiančiam spektakliui prognozuojama tokia pat sėkmė.

Spalio mėnesio pabaigoje jūsų lauks dar du širdį sušildantys Oskaro Koršunovo teatro spektakliai – svaiginantis, nepakartojamos choreografijos „Vasarvidžio nakties sapnas“ bei nemirštančios meilės drama - „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džiuljetos istorija“.

Šį sezoną Teatro arena turi kuo nudžiuginti ir tikrus melomanus – lapkričio viduryje jų laukia net du fantastiški pasirodymai!
Lapkričio 8 dieną į sceną lips elektroninės muzikos genijai Leono Somov ir Jazzu, kurie pristatys net tris metus brandintą albumą „Lees and Seas“.
“Bus daug staigmenų - nauji sąskambiai, vienai dainai panaudojome kankles. Abu su Leonu laukiame šio albumo, o aš kartais klausydamasi dainų sakau - eik tu sau, negali būti, kad mes tai sukūrėme. Tai bus iki šiol geriausias mūsų darbas – esu tvirtai tuo įsitikinusi“, - intriguoja atlikėja Jazzu.

Negana to, lapkričio 14 dieną Teatro arena sutrauks visus hip-hop'o megėjus, nes į Vilnių grįžta žymiausia repo grupė – KASTA, savo muzikinės karjeros metu susižėrusi įvairiausio plauko apdovanojimus. Tačiau ne apdovanojimai, o milžiniškas ažioatažas byloja apie šios grupės sėkmę – praėjusį kartą KASTA gerbėjai išlavė visus prekyboje pasirodžiusius bilietus.

Tačiau tai dar ne viskas – įspūdingame Teatro arenos sezone jūs turėsite puikią galimybę gyvai stebėti augančias naujas muzikos žvaižgdes TV3 projekte „Romeo ir Džuljeta“, o jau nuo gruodžio sugrįš profesionaliausias ir abejingų nepaliekantis „Lietuvos balsas“ su tiesioginėmis transliacijomis ir finalinėmis laidomis.

Bilietus į visus renginius galite rasti TicketPro kasose arba internetiniame tinklalapyje: www.ticketpro.lt


   

Facebook comments