Skamp „Hip Hopu apie Europą“ skelbia repuojančio jaunimo paieškas

Europos Komisija kooperuojasi su grupe SKAMP ir skelbia konkursą Jaunimui (ir ne tik) „Hip Hopo kalba apie Europą“. Socialinių akcijų neignoruojantys SKAMP`ai skatina jaunimą hip hopo „raimais“ kalbėti apie Europos piliečius, jų teises, diskriminaciją ir kitas su laisvu judėjimu Europoje susijusias teisines problemas. Iššūkis? Skamp`as Vilius nesutinka ir sako, kad nebūtina rimuoti teisiniais terminais (pasiėmus kodeksą) , tai gali būt ir istorija iš kelionių (oro uoste), ar linksmi nutikimai kokiam nors Europos miestelyje.

Žinant, kad Lietuvoje Hip hopo kultūra išgyvena gerus laikus, konkursu tikimasi įtraukti į kūrybinę diskusiją kuo daugiau žmonių, kurie anot konkurso koordinatoriaus Vytenio Kviklio, žmonės galėtų neformaliai ir kiek netradiciškai kalbėtis temomis, kurios turėtų rūpėti visiems ES piliečiams. Erika iš Skamp, prisipažįsta, jog ir ji pati gyvenanti Lietuvoje daugiau kaip 10 metų, susiduria su informacijos stoka.

Taigi, konkurso sąlygos: Nusidrožiat pieštukus, parašot 12 eilučių tekstą apie ES piliečių teises, susukat 2 min video klipą ir patalpinę internete, siunčiat nuorodą -> http://www.pazinkeuropa.lt/hiphopas (iki birželio 1 d.). Kas jums iš to? Nugalėtojas/ė/ai bus pakviesti įrašyti bendrą dainą kartu su SKAMP (europos piliečių himną) ir susukti video klipą. „Tai galimybė išbandyti save, pamatyti, kaip vyksta darbas studijoje, pabūti su mumis ir turėti atminimui savo įrašą, – pasakoja „Skamp“ narys Vilius Alesius. – Vertindami dalyvių darbus, atkreipsime dėmesį į teksto kokybę, atitikimą temai ir dalyvių charizmą“, – teigė jis.

Būkit išgirsti, hip hopas jums padėkos.

Konkurso video:

Konkursą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Partneriai – ES programa „Veiklus jaunimas“, „Žinau viską“ ir „ZIP FM“.


   

Facebook comments