Skamp klipo premjera - internete

Balandžio 23 dieną (penktadienį) interneto portale www.delfi.lt įvyks išskirtinė naujausio Skamp vaizdo klipo „Calling after me“ premjera.

Būtent tą dieną, nuo 9 val. ryto, visi norintys turės galimybę pirmą kartą pasižiūrėti Didžiojoje Britanijoje nufilmuotą šios grupės klipą.

Kartu tai bus ir pirmoji reali galimybė išgirsti, kokią muziką kuria ir groja Skamp po išvykimo į Vakarus. Tos pačios dienos vakare „Calling after me“ klipas bus parodytas ir „Tango TV“ žiūrovams, kurie stebės specialią šventinę programą, skirtą šios televizijos dviejų metų gimtadieniui.

„Mes nusprendėme iš pradžių pristatyti savo dainą ir klipą internete ir televizijoje, o ne radijuje, dėl tos priežasties, kad žmonės galėtų ne tik išgirsti, bet ir iš karto pamatyti totaliai pasikeitusį mūsų stilių. Įrašinėdami savo naują albumą, mes aiškiai žinojome, kad jis turi atspindėti stipriąją - koncertinę - Skamp pusę. Todėl jame dominuoja ryškūs priedainiai ir griežti gitariniai rifai. Manau, kad „Calling after me“ labai gerai atspindi naujos mūsų kūrybos pagrindinę kryptį. Tai - sugrįžimas prie mūsų šaknų, kurios yra roko muzikoje. Mes niekada nebuvome grupė, kuri galėtų kartoti pati save, tikiuosi, kad naujas mūsų klipas ir dainos tai visiems įrodys,“ – sakė Vee.

„Pats klipas yra labai žaismingas ir jo nereikėtų priimti labai rimtai. Juo labiau, kad jį filmuodami, mes tikrai linksmai praleidome laiką,“ – pridūrė Skamp muzikantas.


   

Facebook comments