Skelbiamas vienintelis jubiliejinis grupės „Simply Red“ koncertas Baltijos šalyse

Prieš mėnesį žymios britų grupės „Simply Red“ gerbėjai džiūgavo – paskelbus, kad 2015-aisiais šį grupė atsikurs specialiam 30-mečio turui Europoje. Dabar atėjo metas švęsti ir Baltijos šalių melomanams – šiandien paskelbta, kad vienas šių ypatingų koncertų 2015-ųjų spalio 23-ąją įvyks Rygos arenoje.

Lietuvos publika puikiai prisimena 2006-aisiais Vilniuje surengtą „Simply Red“ pasirodymą, tapusį vienu šilčiausių ir jausmingiausių metų renginių. 2010-aisiais „Simply Red“ išsiskirstė, tačiau 2015-aisiais muzikantai vėl susiburs ir surengs gastroles „Big Love Tour“ - taip bus pažymėtas grupės karjeros trisdešimtmetis.

„Man patinka sukaktys, o ši – didelė ir svarbi. Jaučiu, kad dabar tinkamas laikas švęsti“, - sako „Simply Red“ dainininkas Mickas Hucknallas.

Grupės gastrolės 2015-ųjų spalį prasidės Danijoje – kol kas suplanuoti pasirodymai iki gruodžio pabaigos. Koncertai vyks trylikoje Europos šalių. Vieninteliam pasirodymui Baltijos šalyse „Simply Red“ pasirinko Rygos areną – čia susirinkę gerbėjai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos vieni pirmųjų pasaulyje pamatys grupės jubiliejinį šou.

Bilietai į „Simply Red“ koncertą nuo gruodžio 11-osios bus platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

Išskirtinis Micko Hucknallo vokalas, kūryboje suderinti pop, soul, reggae ir kiti stiliai, puikiai įsimenančios melodijos – tai „Simply Red“ sėkmės paslaptis, pavertusi ją viena populiariausių visų laikų Didžiosios Britanijos grupių. Kolektyvo albumai parduoti daugiau nei 60 milijonų egzempliorių tiražu, grupė yra surengusi per tūkstantį koncertų, kuriuos pamatė daugiau nei 10 milijonų žiūrovų. Du sykius geriausia britų grupe išrinkti „Simply Red“ savo kolekcijoje turi „Brit Awards“ ir „World Music Awards“ apdovanojimus.

1985-aisiais susikūrusi grupė per keletą metų išgarsėjo abiejose Atlanto pusėje – dainomis „Holding Back The Years“, „If You Don't Know Me By Now“, „A New Flame“. Didžiosios žvaigždžių valandos raudonplaukis Mickas Hucknallas ir jo bendražygiai sulaukė, 1991-aisiais išleidę albumą „Stars“. Titulinė albumo daina ir kūrinys „Something Got Me Started“ tapo didžiuliais hitais, o pats albumas net dvejus metus buvo geriausiai perkamas diskas Didžiojoje Britanijoje ir visoje Europoje.

Tolimesnis grupės kelias buvo kupinas hitų ir įsimenančių koncertų – publika puikiai žino dainas „Fairground“, „Sunrise“, „Never Never Love“, „Stay“ ir daugelį kitų vėlesniu karjeros laikotarpiu įrašytų dainų. Beje, kūrinys „We're In This Together“ tapo 1996-ųjų Europos futbolo čempionato himnu.

2008-aisiais pirmąjį solinį albumą išleidęs Mickas Hucknallas nusprendė baigti „Simply Red“ istoriją. Grupė atsisveikino koncertų turu, kuris 2010-ųjų gruodį baigėsi Londone. Dainininkas tęsia solinę karjerą, tačiau gerbėjų prašymai atkurti „Simply Red“ netilo visus šiuos kelerius metus.

Dabar jų balsas išgirstas - „Simply Red“ į gastroles išvyks su programa, kurioje, kaip ir pridera jubiliejui, skambės visos populiariausios grupės dainos. Gerbėjų susidomėjimas – toks didelis, kad kai kuriuose Europos miestuose jau teko paskelbti papildomus pasirodymus, o didžiojoje Londono O2 arenoje jau suplanuoti net trys pasirodymai.

„Nieko nuostabaus, nes „Simply Red“ muzika šiuo metu labai gerai vertinama, daug jaunų atlikėjų pripažįsta šios grupės muzikos įtaką, ji išgyvena naują dėmesio bangą“, - skelbia Didžiosios Britanijos žiniasklaida.

Sugrįžimą į sceną „Simply Red“ nusprendė pažymėti pasirodymu specialiame „Royal Variety“ šou Londone, o kitų metų rudenį pakvies susitikti savo gerbėjus daugelyje Europos šalių. Tarp jų – ir lietuvius, kurie kviečiami atvykti į koncertą Rygoje.

Į jubiliejinį koncertų turą grupė vyks gerbėjams gerai žinoma sudėtimi – ji beveik nepasikeitė per penkerius metus, kai „Simply Red“ nebuvo scenoje. Su Micku Hucknallu scenoje pasirodys Ianas Kirkhamas (saksofonas), Stewartas Lewinsonas (bosinė gitara), Dave'as Claytonas (klavišiniai), Kenji Suzuki (gitara), Romanas Rothas (mušamieji) ir Kevinas Robinsonas (trimitas ir fleita).


   

Facebook comments