Skelbiamos pirmosios „Weekend Festival Baltic“ žvaigždės, tarp kurių: Armin Van Buuren, Alesso, Kungs ir Alan Walke

Trečią kartą vyksiantis didžiausias Baltijos šalyse festivalis „Weekend Baltic Festival“, užimsiantis Parnų paplūdimį rugpjūčio 3-5 dienomis, skelbia pirmuosius atlikėjus. Vienas žinomiausių pasaulio DJ ir šokių muzikos mega žvaigždė, DJ Magazine išrinktas geriausiu pasaulyje net 5 kartus - Armin Van Buuren, švedas Alesso, kuris užkariavo populiariausias radijo stotis su savo singlu „Heroes“, o Madonna jį įvardijo kaip „kita didžiulė žvaigždė šokių muzikoje“ bei Alan Walker, kuris šiemet nuominuotas „Brit Awards“ apdovanojimuose už kūrinį „Faded“.

Šalia šių vardų, festivalis patvirtino, kad atlikėjų sąraše taip pat yra Kungs, DJ ir prodiuseris iš Prancūzijos, kuris užkariavo pop muzikos scena su savo daina „This Girl“, šokių muzikos trio iš JAV – „Cheat Codes“, vienas geriausių hardstyle'o atlikėjų Brennan Heart, Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Sub Focus. Iš Parnų kilęs Madison Mars, kuris pasirašė sutartį su Don Diablo leidybine kompanija, taip pat Tungevaag & Raaban ir Macky Gee, kuriuos puikiai žino į festivalius važinėjantis žiūrovai.

Super festivalis „Weekend Festival Baltic“ šiais metais lankytojus pasitiks truputį pasikeitęs. Didžiausias pasikeitimas bus festivalio teritorija, kuri iš sau įprastos vietos, pasisilinks arčiau prieplaukos. Taip pat šalia milžiniškos programos, festivalis pasiūlys įvairiausių pramogų ir kempingo zoną. Parnų paplūdimyje iškils trys scenos, kuriose per tris festivalio dienas gros apie 60 atlikėjų.

Daugiau atlikėjų bus atskleista Vasario 13 dieną!

Registracija išankstiniams bilietams įsigyti jau prasidėjo puslapyje www.weekendbaltic.com. Registracija leis įsigyti trijų dienų bilietą už 95 eurus (įprasta kaina 115 eurų) ir dviejų dienų bilietą už 85 eurus ( įprasta kaina 105 eurai). Išankstiniai pardavimai prasidės vasario 13 dieną, 09:00. Bendri bilietų pardavimai prasidės vasario 20 dieną.

http://www.weekendbaltic.com
http://www.facebook.com/weekendbaltic
http://www.instagram.com/weekendbaltic
http://www.twitter.com/weekendbaltic


   

Facebook comments