Slash paviešino titulinį kūrinį iš būsimo trečiojo albumo "World on Fire" (+ audio, albumo viršelis, dainų sąrašas)

Slasho gerbėjai džiūgauja - ką tik garsusis gitaristas publikavo naują dainą "World on Fire", įrašytą kartu su vokalistu Myles Kennedy ir pritariančia muzikantų grupe "The Conspirators". Daina įeis į to paties pavadinimo albumą, kuris bus išleistas rugsėjo 15 dieną. Jo prodiuseriu tapo Michael "Elvis" Baskette.

Po pasitraukimo iš "Guns N' Roses" Slashas susilaukė nemenko populiarumo su "Velvet Revolver", o vėliau - ir savo soliniais darbais. Jo 2010-ųjų albumas "Slash" įvairiose šalyse pasiekė auksinio ir platininio statusus, o JAV "Billboard Top 200" pasiekė 3-ią vietą. 2012-aisiais pasirodęs "Apocalyptic Love" šiame tope užėmė 4-ą poziciją.

Atrodo, su "World on Fire" jam lemta mažų mažiausiai pakartoti savo sėkmę. Tik pasirodžiusi titulinė jo daina jau susilaukė galybės teigiamų komentarų.

"Manau, kiekvienas jų - puikus rokenrolo muzikantas," sako Slashas apie savo grupės narius. "Roką jie groja širdimi. Susirinkus kartu, tarp mūsų tvyro tam tikra chemija, kuri padeda užgimti naujiems kūriniams. Šiuo metu visi esam laimingi, tiesiog darydami tai, ką mokam geriausiai."

Liepos 10 d. Slash, Myles Kennedy & "The Conspirators" Niujorke pradės koncertinį turą po Šiaurės Ameriką kartu su "Aerosmith".

Albumo "World on Fire" dainų sąrašas atrodys taip:

1. "World on Fire"
2. "Shadow Life"
3. "Automatic Overdrive"
4. "Wicked Stone"
5. "30 Years to Life"
6. "Bent to Fly"
7. "Stone Blind"
8. "Too Far Gone"
9. "Beneath the Savage Sun"
10. "Withered Delilah"
11. "Battleground"
12. "Dirty Girl"
13. "Iris of the Storm"
14. "Avalon"
15. "The Dissident"
16. "Safari Inn"
17. "The Unholy"

Susipažinkite su naujuoju Slasho kūriniu "World on Fire":


   

Facebook comments