Slum Village iš naujo prisistatys šią vasarą

Slum Village turėtų būti gerai pažįstama grupė daugeliui repo gerbėjų, o nežinantys turės progą ją atrasti jau vasarą, kai pasirodys trečiasis grupės albumas "Detroit Deli (A Taste of Detroit)". Kaip rodo albumo pavadinimas, Eminem'as ir D12 nėra vienintelės Detroito repo žvaigždės. Slum Village ketvertas, Jay Dee, Baatin, T3 ir Elzhi, pradėjo reikštis vietinėje scenoje dar praėjusio dešimtmečio viduryje, o 2000-aisiais išleido debiutinį albumą "Fantastic, Vol. 2", kurį pristatė singlas "Climax". Pirmasis albumas buvo tik supažindinimas su funk ir soul skambesio pilna Slum Village muzika ir tik 2002-aisiais, su albumu "Trinity (Past, Present and Future)" ir singlu "Tainted", grupė pasiekė komercinę sėkmę Valstijose. Su D'Angelo, Q-Tip ir DJ Jazzy Jeff bendradarbiavęs Detroito kolektyvas naujojo amžiaus pradžioje atkūrė tokių grupių, kaip A Tribe Called Quest, De La Soul ir Pharcyde, muzikos dvasią. Šių metų birželio 29-ą dieną planuojamas išleisti trečiasis albumas "Detroit Deli (A Taste of Detroit)" turėtų išsaugoti visas gerąsias Slum Village savybes, nepaisant to, kad grupėje neliko dviejų narių - prodiuserio Jay Dee ir reperio Baatin. Pastarasis žada pradėti solo karjerą kaip Baatin The Slumlord.

"Muzikos industrija yra toks dalykas, tu negali atsispirti jos vilionėms," sakė T3. "Jei tik turi šansą ir matai perspektyvą, be abejo išnaudoji savo galimybes. Baatin'as taip ir padarė, tačiau tai nereiškia, kad mes su juo jau atsisveikinome. Mes lauksime jo grįžtant."

15-os kūrinių albumas vadinamas turtingiausiu muzikine prasme repo darbu šiandien. Viename jo kūrinių, pavadinimu "Keep Holding On", galima išgirsti ir akustinės gitaros skambesį. Albumas nukels klausytojus į kelionę po Detroito gatves bei supažindins su kasdieniu T3 ir Elzhi gyvenimu.

"Manau, kad klausytojai pažįsta mus nepakankamai gerai ir nežino, ką mes patiriame, kokius turime tikslus ir ko norime iš gyvenimo," sakė T3. "Šiuo albumu pasistengėme atskleisti tai, ko neįmanoma pamatyti išoriškai - savo jausmus, išgyvenimus ir mintis. Mes norime įnešti daugiau tikrovės į savo kūrybą, ne tik soul muziką. Aš ir Elzhi nutarėme, kad mums pats laikas parodyti, kas iš tiesų esame, paliesti svarbias temas ir palikti reikšmingą pėdsaką muzikoje."

"Detroit Deli (A Taste of Detroit)" muzikinės bazės kūrimu užsiimė buvęs SV narys Jay Dee ("Dirty"), BR Gunna, Black & Young RJ ir Kanye West'as, kurio ne tik produkciją, bet ir balsą galima išgirsti jau išleistame albumo single "Selfish". Kitus kūrinius padėjo įrašyti MC Breed, Ol Dirty Bastard, John Legend, Dwele ir kiti reperiai.

"Šis albumas reprezentuoja kitą Detroito pusę, kurios nerasite Eminem'o ar Royce Da 5'9 albumuose." pridūrė T3. "Jie atstovauja vieną stilių, mes kitą, esame arčiau gatvių gyvenimo ir realybės."

Šiuo metu SV ruošiasi vasaros muzikinėms gastrolėms su D12 ir Bone Crusher.


   

Facebook comments