"Smashing Pumpkins" bylynėsis su savo leidybine kompanija

Amerikiečiai rokeriai „Smashing Pumpkins“ vakar užpildė dokumentus, kuriais kreipiasi į teismą, kaltindami savo leidybinę kompaniją „Virgin“ neteisėtu jų pavadinimo naudojimu reklaminiuose sandoriuose.

Grupė, pateikusi ieškinį Los Andželo aukštesniajam teismui, tikina, jog „Virgin“, naudodama jų pavadinimą „Pepsi Stuff“ reklamoje, rengtoje su „Amazon“ ir „Pepsi“, kelia grėsmę jų „kūrybiniams principams“.

Pareiškime „Smashing Pumpkins“ teigia, jog „daugiau nei du dešimtmečius dirbo tam, kad susikurtų atitinkamą reputaciją publikos akyse.“

Ir anot grupės, „Virgin“, kuri su „Smashing Pumpkins“ dirba jau septyniolika metų, turėjo teisę tik skaitmeniniu būdu pardavinėti kolektyvo dainas.

Grupės nariai pabrėžė, kad niekuomet nedavė ir neduos „Virgin“ ar bet kokiai kitai organizacijai teisių naudoti jų pavadinimą reklaminėse kampanijose ar kitokiose panašiose akcijose.

Byla siekiama, kad grupei būtų gražintos visos pajamos, gautos, naudojant jų pavadinimą reklamose bei būtų įteisintas draudimas naudoti „Smashing Pumpkins“ vardą ar muziką ateityje.


   

Facebook comments