Solange Knowles - nėščia

Jau anksčiau įtartas Beyonce Knowles sesutės Solange nėštumas galiausiai buvo patvirtintas po to, kai Teksaso valstijoje, Hiustone įvyko pilnas žvaigždžių kūdikio sveikinimo vakarėlis.

18-metė Solange pribloškė savo gerbėjus, kai pranešė apie vedybas su amerikietiškojo futbolo žaidėju Daniel‘iu Smith‘u. Jos įvyko Bahamuose vasario mėnesį, kai jai buvo vos 17 metų.

Neturkus po to pasklido gandai apie tai, kad aktorė ir dainininkė yra nėščia, o jos vadybininkas, tėvas Mathew, kuris yra labai griežtas krikščionis, desperatiškai stengėsi nuo žiniasklaidos nuslėpti naujieną apie būsimą vaiką, kol balandį buvo pristatytas jos filmas „Johnson Family Vacation“.

Daugiau nei 300 šeimos narių ir draugų susirinko į sekmadieninę šventę – tarp jų buvo Beyonce su savo vaikinu, Kelly Rowland bei Michelle Williams iš „Destiny's Child“.

Svečiai, tarp kurių buvo ir keletas sporto žvaigždžių, buvo linksminami dainomis ir šokiais. Marcus‘as R. Harris‘as iš „World-Sanctuary“ sakė: „Tai buvo daugiau nei tik melodijos ir vokalo išraiškos. Viskas, kas ten vyko – sveikino naują gyvybę. Tai buvo fenomenalus renginys, gana elegantiškas ir labai gražus.“

Nepaisant to, kad Solange ruošimasis motinystei buvo pripažintas, Knowles‘ų šeima jokios konkrečios datos, kada galima laukti kūdikio, nepranešė.


   

Facebook comments