Soliaris: „Su naujausia daina kylu į saulę“ (+ audio)

Atlikėjas Soliaris neseniai pristatė daina „Rockets“ su sparčiai populiarėjančia grupe Electronic I. Ir nieko nelaukdamas, pristato naujausią savo solinę dainą „Kilk į saulę“. Nauja daina pretenduoja tapti tikru vasaros hitu, daina, kuria galima klausyti, važiuojant mašinoje, šėlstant klube ar tiesiog poilsiaujant gamtoje. Tai didelio darbo ir tikros meilės muzikai vaisius. Į šią dainą atlikėjas Soliaris sudėjo daugiausiai darbo, daugiausiai jėgų ir daugiausiai meilės. „Tai daina, kuria beprotiškai didžiuojuosi, tai kitoks skambesys nei buvo anksčiau, bet tai yra tai kas mane „veža“ ir tai ką noriu dainuoti ir dovanoti savo gerbėjams“ – sakė Soliaris.

Daina „Kilk į saulę“ įrašyta kartu su tarptautine prodiuseriu komanda „One element“, kuri ne tik pastebėjo atlikėją, pasiūlė jam įrašyti naują dainą, bet ir planuoja dirbti su atlikėju toliau ir finansuoti visus jo įrašus, bei stipriai užsiimti jo veikla Jungtinėse Amerikos valstijose. „Mane tai beprotiškai žavi ir su kiekviena diena suprantu, kad mano pastangos dedamos į muziką, mano meilė muzikai atneša daugybę gerų emocijų ir tai tik skatina dar ir dar daugiau dirbti“ – kalbėjo SOLIARIS.

Šiuo metu, be koncertų, naujų dainų įrašų, atlikėjas Soliaris daug laiko skiria savo pirmajam vaizdo klipui, kuris neužilgo pasirodis viešumoje.

„Nenustoju dirbti, kiekvieną dieną pabundu su muzika ir tik ją sapnuoju. Per savo praleista gyvenimą scenoje galiu pasakyti drąsiai, kad muzika, scena, klausytojai yra tikroji vienintelė ir nepakeičiama mano meilė. Noriu visiems pasakyti ačiū už palaikymą, supratingumą ir už tai, kad visada esate kartu“ – itin nuoširdžiai kalbėjo atlikėjas Soliaris.

Čia rasite naujausią Soliario dainą “Kilk į saulę”:   

Facebook comments