Sophie Ellis Bextor susilaukė naujagimio

Dainininkė Sophie Ellis Bextor aštuoniomis savaitėmis anksčiau nei laukta pagimdė berniuką, kurį pavadino Sonny.

25-erių metų atlikėjai buvo atliktas Cezario pjūvis, nes buvo nustatyta, jog kilo pavojus kūdikio gyvybei ir sąlygos jam nebuvo tinkamos.

Dainininkės atstovas spaudai teigė, jog ir motina, ir kūdikis „jaučiasi gerai“. Visgi, Sonny, kurį Sophie Ellis Bextor savo pilve nešiojo 28 savaites, dar keletą savaičių turės praleisti ligoninėje.

Bextor ir jos partneris Richard‘as Jones‘as, kaip teigiama, naujagimio atėjimu į jų gyvenimus buvo „absoliučiai sužavėti“.

Nėščia dainininkė pasijuto praėjus vos mėnesiui po to, kai pradėjo draugauti su muzikantu Richard‘u. Atlikėja, išgarsėjusi dainomis „Murder on the Dancefloor“ bei „Groovejet (If This Ain't Love)“, jos hitu numeris vienas, atliktu su Spiller, sakė, jog kūdikis buvo planuotas.

„Mes kalbėjome apie šeimos pradėjimą, nes žinojome, kad elgiamės teisingai,“ neseniai teigė ji.

„Jei kūdikis nebūtų buvęs planuotas, mes būtume saugojęsi. Kas mus nustebino tai, kad viskas įvyko taip greitai. Visada norėjau tapti mamyte, tačiau turėdavau draugus, kurie vengė įsipareigojimų.“

„Taigi, maniau, kad kas nors įvyktų turės praeiti metai ar panašiai. Gal tai skambės, kaip banali frazė, bet kiekvienas kūdikis yra dalis stebuklo. Mūsiškis tik atėjo anksčiau nei tikėtasi. Mes mylime vienas kitą, esame vienas kitam atsidavę, ir šis kūdikis bus apsuptas meilės.“


   

Facebook comments