Sostinę sudrebins geriausias DMC diskžokėjas pasaulyje – DJ Netik

Jau birželio 8d nuo 22val Vilniuje, vienai nakčiai klubu tapsiančiame „Grase“ (Vokiečių g. 2), „Taste it“ vakarėlių ciklas pristato dar vieną galimybę atsipalaiduoti ir pašėlti hiphopo ritmu. Šįkart – tai visame pasaulyje žinomas atlikėjas, dukart Europos ir triskart pasaulio DJ DMC čempionas – DJ Netik iš Prancūzijos.

DMC (dance music community) tapo pasaulio didžėjų čempionato pradininke. Pradėtas rengti dar 1986 – aisiais, šis čempionatas bene labiausiai prisidėjo prie DJ kultūros evoliucijos. DMC, dabar tapusi jau pasaulinio masto DJ atstovybe, į vieną sceną suvedė garsiausius pasaulio didžėjus bei tokias muzikos žvaigždes kaip „Public enemy“, „Run DMC“, James Brown ar Janet Jackson. Sunku patikėti, jog su dviem plokštelių grotuvais, vienu garso pultu ir krūva plokštelių galima sukurti tokią energingą ir naujovišką muziką.

DJ Netik – 2006 DMC pasaulio čempionas, tarptautinėje DJ scenoje gerai pažįstamas vardas. Muzika susidomėjęs dar vaikystėje, Olivier (tikrasis muzikanto vardas) jau trylikos metų tapo DJ Netik. Vos pradėjęs savo diskžokėjaus karjerą, išskirtiniais gabumais pasižymėjęs jaunuolis iškart ėmė koncertuoti savo gimtojo miesto Rennes rajonuose. Užsidegęs muzikine veikla, jis brendo kaip atlikėjas, nuolat tobulindamas savo asmeninę grojimo techniką. DJ Netik yra įsitikinęs, jog technika turi tarnauti muzikai, o ne atvirkščiai. Šis atlikėjas uoliai dirba ne tik scenoje, bet ir studijoje, visą savo energiją skirdamas kūrybai. Apie muzikanto gabumus puikiai pasako ir jo iškovoti titulai. Geriausiu DMC diskžokėjumi pasaulyje jis tapo triskart, o senojo žemyno specialistai tokį titulą jam skyrė dukart.

„Labai malonu, kad į Lietuvą atvyksta diskžokėjas – pasaulio čempionas. Lietuvos DJ – ams bus suteikta galimybė pasitobulinti dienos metu vyksiančiame seminare, stebint ir išbandant DJ techniką, o visiems kitiems – tai unikali galimybė išgirsti ir pamatyti dviejų valandų trukmės techniškiausio diskžokėjaus pasaulyje pasirodymą „Taste it“ renginyje“, - teigė „Taste it“ komandos siela bei šio renginio vienas organizatorių DJ Mantini.

Koncerte, be pasaulio DJ čempiono iš Prancūzijos, taip pat pasirodys DJ Supa (DK/LT) bei DJ Mantini (LT). Bilietai į šį renginį, perkant www.bilietai.lt, kainuos 20lt, o norintiems juos įsigyti renginio dieną, prie „Grasas“ įėjimo, teks sumokėti 30lt. Vakarėlio organizatoriai praneša, jog bilietų skaičius ribotas.


   

Facebook comments