Spalio pabaigoje – intriguojantis „Suicide DJs“ debiutinio albumo pristatymas

Sparčiai populiarėjanti aktorių-muzikantų grupė „Suicide DJs“ atidengia kortas! Spalio pabaigoje muzikos parduotuvėse pasirodys ilgai lauktas jų debiutinis albumas „Animation (...)“, o spalio 31 dieną Vilniuje esančiame Tolerancijos centre albumo pasirodymo proga grupė pakvies į savo specialų koncertą.

„Suicide DJs“ muzikantus labai džiugina tai, kad albumo išleidimo darbai jau eina prie pabaigos. „Prie įrašų dirbome nuo liepos mėnesio, tad laukiame ir ruošiamės albumo pasirodymui ir pristatymo koncertui“, - sakė grupės vokalistas Vidas Bareikis.

Pirmasis kiek daugiau nei metus gyvuojančios grupės „Suicide DJs“ albumas intriguos ne tik muzika, tačiau ir maloniais netikėtumais. Pilnas naujojo albumo pavadinimas skamba taip pat itin originaliai - „Animation (arba išsvajota kelionė mintimis tenai, kur nepripažintose erdvėse savo spindulius slepia chaoso deimantas ir skvarbus samurajaus žvilgsnis seka kiekvieną šeško judesį, o visos istorijos turi laimingą pabaigą; kaip ir ta, kai sulig paskutiniu oro gurkšniu įsmeigus pirštą į dangų buvo ištarta „Dieve, leisk pabaigt“ ir sąmonę pripildė visaapimančios harmonijos suvokimas, kuris smelkdamasis į pasaulio esmę užmigdė bei pažadino tave užliejantį prastos kokybės nuoširdžios muzikos skambesį, sumišusį su tolimų žodžių aidais, tolydžio stiprėjantį ir pavirstantį galinga bz šėšėlių lavina, sugrįžtančia į tavo sąmonę pirmu pasitaikiusiu impulsu apie tai, kad žodžiai taip pat turi pojūčius, įsiklausyk, kaip verkia skiemuo neteisingai kirčiuojamas, ir kai jau laikas išeit, pakeliui atgal į realybę tu jauti, kad viskas aplink iš tiesų priklauso tau ir atsirado dėl tavęs, ir tai yra nepakartojama, ir kad kiekviena meilė turi atsaką, todėl to jausmo didybė paskandina tave, bet prieš paskęstant tau šmėkšteli, kad visa tai galbūt tėra tik greitai besikeičiantys vaizdai, sudarantys savotišką judesio iliuziją)“.

Šis spalvingas ir intriguojantis albumo pavadinimas neabejotinai yra ilgiausias Lietuvoje ir vienas ilgiausių, galbūt pats ilgiausias, visame pasaulyje! Naująjį albumą, kuris sutrumpintai vadinamas „Animation (...)“, išleis „Suicide DJs“ vadybos reikalais besirūpinanti kompanija „M.P.3 International“. Muzikos gerbėjams grupė pateiks dvylika dainų, tarp kurių skambės „The Samurai Song“, „Final Shot (Vitaras Remix)“, dabartinis radijo singlas „Time to Leave“ ir kiti kūriniai.

Spalio 31 dieną, penktadienį, Vilniuje Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2) muzikantai pakvies į naujojo albumo premjeros koncertą, kuriam paruoš specialias dekoracijas ir muzikos gerbėjus nustebins scenos svečiais ir įvairiomis staigmenomis. Koncerto durys bus atidaromos 19 val., pradžia numatoma apie 20 val., muzikantų pasirodymas iš viso truks beveik dvi valandas. Bilietų prekyba į šį renginį pradedama jau šį ketvirtadienį „Bilietai.lt“ prekybos taškuose. Šio koncerto lankytojai turės galimybę ne tik puikiai praleisti laiką, tačiau ir pirmieji įsigyti debiutinį grupės albumą „Animation (...)“ ir papuošti jį muzikantų autografais.


   

Facebook comments