Sparčiai populiarėjantys “Makchu Pikchu” vaikinai gerbėjams pristato dar vieną dainą

Vos prieš keletą mėnesių su trenksmu į Lietuvos muzikos pasaulį įsiveržusi vaikinų grupė “Makchu Pikchu” intensyviai ruošiasi debiutinio albumo “Gentelman's Rising” pristatymo koncertui, kuris įvyks jau balandžio 11 d. muzikos klube “Tamsta” Vilniuje. Iki koncerto likus šiek tiek daugiau nei savaitei žinomų muzikantų komanda su klausytojais dalinasi dar vienu kūriniu – “Click In My Head” .

“Click In My Head” kaip ir daugelis kitų mūsų dainų atsirado ne be priežasties. Ši daina yra apie meilę, tačiau kitokią. Meilę, nuo kurios “skauda”, nuo kurios norisi bėgti, kurią norisi pamiršti ... Juk būna tokių, tiesa?”, - šypsosi grupės vokalistas Imantas Reed. “Apie tai aš ir dainuoju: “atsiimk žodžius, o aš atleisiu ir užmiršiu viską, ką man nuolat sakei”.

“Šią dainą kūrėme kartu su Ryčiu (Rytis Taraila, grupės gitaristas) dar vasaros viduryje. Pradinė jos versija buvo tik vokalas ir gitara. Tačiau visai netyčia Vyčiui (Vytis Smolskas, grupės klavišininkas) dainą sugrojus klavišais, supratome, kad net ir ties tuo sustoti nereikia. “Click In My Head” turim “paROCKinti”, nes juk apie tokią meilę ir dainuojame. Na o galutinis rezultatas toks, kokį dabar ir girdite”, - sako Imantas.

Grupę “Makchu Pikchu” sudaro penki jauni, bet didelę sceninę patirtį turintys muzikantai – Imantas Reed (vokalas), Rytis Taraila (gitara), Vytis Smolskas (klavišiniai), Gediminas Andriškevičius (bosinė gitara) ir Vytis Vainilaitis (būgnai). Neseniai susibūrusio kolektyvo kūryboje susipina įvairūs muzikos žanrai ir stiliai: rokas su elektronika, pop muzika su džiazu, indie su simfoniniais garsais.

“Siekiame sužavėti tiek paprastą klausytoją, tiek muzikos žinovą ir melomaną”, - sako grupės nariai. “Mūsų kuriamos muzikos stilių apibrėžti labai sunku, tačiau vienas kolega išsireiškė, kad kuriame “intelligent” muziką. Toks apibūdinimas mums labai patinka ir, tikimės, tinka”.

Jau balandžio 11 d. muzikos klube “Tamsta” Vilniuje “Makchu Pikchu” gerbėjams pristatys debiutinį albumą “Gentelman's Rising”. Koncerto metu grupė atliks ne tik jau visų mintinai niuniuojamus kūrinius “Why Do We Think So”, “Step Ahead To Stay” ir kt., bet taip pat pristatys keletą naujų, dar negirdėtų dainų.   

Facebook comments