„Sparks“ pasiskolino instrumentą iš „Suicide DJs“

Išskirtinė aktorių-muzikantų grupė „Suicide DJs“ antradienį svečių teisėmis ne tik sudalyvavo pasaulinių muzikos žvaigždžių „Sparks“ koncerte Vilniuje, tačiau ir paskolino šiai grupei savo instrumentą. Puikiai publikos priimti „Suicide DJs“ dar nebuvo spėję atsigauti po savo pasirodymo, kai jų laukė dar viena staigmena – grupės „Sparks“ personalas paprašė lietuvaičių paskolinti savo klavišus charizmatiškąjam šio dueto nariui Ronui Maelui. Garsusis muzikantas ketino dar šiek tiek parepetuoti prieš pasirodymą, kol ant scenos keičiama įranga.

„Mielai juos paskolinome. Tuo pačiu turėjome galimybę paprašyti, kad Ronas nusifotografuotų kartu su mūsų trombonistu Pranu, nes jie panašūs ir yra tarsi savo grupių simboliai, todėl turėtų gerai žiūrėtis kartu“, - sakė vienas „Suicide DJs“ vokalistų Vidas Bareikis, labai apsidžiaugęs, kad sėkmingai pavyko įgyvendinti šios nuotraukos sumanymą, kuris jau buvo subrendęs anksčiau.

Ūsuotąjį klavišininką Roną Maelą iš tiesų galima vadinti „Sparks“ dueto simboliu, tuo tarpu koncertuose ant kėdės užsilipęs trombonistas Pranas Dapšauskas tampa grupės „Suicide DJs“ veidu. „Sparks“ muzikantas sutiko nusifotografuoti ir po koncerto savo pažadą ištesėjo. Taip pat „Sparks“ nariai įsiamžino ir su visa „Suicide DJs“ komanda. Šiai grupei vadybininkaujanti M.P.3 agentūra „Sparks“ nariams Ronui ir Russellui Maelams ir tą dieną gimtadienį šventusiai jų vadybininkei padovanojo geriausios lietuviškos muzikos suvenyrinį rinkinį „Made in LT“.

„Sparks“ koncertą, kuriame svečio teisėmis pasirodė „Suicide DJs“, stebėjo pilnutėliai „Forum Palace“ rūmai, apie 1 300 žiūrovų. „Suicide DJs“ publikai pateikė per 30 minučių savo programą, kurioje nuskambėjo ir populiariosios „The Samurai Song“ ir „Final Shot“.

Naujienų portalas „Delfi“ „Suicide DJs“ pasirodymą pavadino „nepaprastai energingu šou“. „Linksmas jaunuolių požiūris į muziką ir familiarus bendravimas su žiūrovais tikrąja ta žodžio prasme apšildė publiką ir puikiai paruošė dirvą „Sparks“ pasirodymui, kuris pranoko daugelio gerbėjų lūkesčius“, - taip koncertą apibūdino „Delfi“. Šį įspūdingą koncertą publikai padovanojo kompanija „RELAX Live!“.

Birželio 26 dieną trys iš penkių „Suicide DJs“ muzikantų surengs akustinį dainuojamosios poezijos vakarą „Stipriai kitaip“, kuris įvyks „Forum Palace“ rūmų restorane „Terrazza“. Liepos 5 dieną grupė pilna sudėtimi pasirodys festivalyje „Saltsound“ Šventojoje.


   

Facebook comments