Stano dingęs be žinios

Dar prieš kelias savaites visoje Lietuvos spaudoje garsiai nuskambėjo žinia apie Delfinų grupės nario Stano turistinę išvyką į legendomis apipintą Afriką. 7000 km maršrutas, kuris driekiasi per vakarinę šio egzotiško žemyno pakrantę nestokojo pavojų dar tada, kai buvo planuojama kelionė. Ne gana to, prieš pat išvyką naujienų tarnybos pranešė, jog iš miestelio Burkina Faso kalėjimo pabėgo net 200 kalinių. Nors kelionės maršrutas driekiasi vos per keliasdešimt kilometrų nuo šios vietos, bet Stano tai neatbaidė nuo kelionės. Dėl pastarųjų priežasčių, prieš išvykstant, nuotykių ieškotojas prisižadėjo per savaitę bent kelis kartus parašyti laišką ar paskambinti, bet jau beveik dvi savaitės kaip nieko negirdėti. Susirūpinę Stano giminaičiai visų pirma kreipėsi į grupės „Delfinai” prodiuserį Vilių Survilą, bet gavo lygiai tokį patį nieko gero nežadantį atsakymą:

„Stano jau antrą savaitę man nieko nerašo. Žinau tik tiek, kad per tą laiką turėjo pasiekti net du didmiesčius, kuriuose tikrai buvo susisiekimo su Lietuva galimybės. Kol kas nepanikuoju, bet jaučiu didelį nerimą”,- neguodžiančiu tonu šnekėjo Vilius.

Vilius Survila apie paieškos skelbimą su atlikėjo giminaičiais dar nesvarstė, bet neatmeta galimybės, kad teks. Nelaimę žadanti tyla gali būti akimirksniu išsklaidyta atsiradus pirmai galimybei paskambinti ar parašyti laišką , tad kol kas tenka kantriai laukti gerų žinių iš Afrikos džiunglių.


   

Facebook comments