Stilingieji „Hurts“ vakar surengė įspūdingą šou Taline

Jau ateinantį trečiadienį, lapkričio 6 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantys britai „Hurts“ vakar surengė įspūdingą pasirodymą Talino „Saku“ arenoje. Šio turnė metu duetas pristato antrąjį albumą „Exile“ ir specialiai jam sukurtą iki šiol geriausią reginį grupės istorijoje. „Tai didžiausias šou, kokį esame sukūrę, turime dvi valandas muzikos, didžiulę sceną ir dekoracijas. Visai neseniai kaip tik pristatėme šį šou Mančesteryje ir Londone - publikos reakcija buvo puiki. Pamatysite ir išgirsite tai, ko dar nesame rodę", - žadėjo „Hurts“ vokalistas Theo Hutchcraftas. Šiandien vakare „Hurts“ pasirodymą stebės daugiau kaip keturi tūkstančiai gerbėjų Rygoje, o trečiadienį stilingas duetas pasirodys ir Vilniuje.

Theo Hutchcrafto pasveikinimas iš Estijos:

Grupė su daugiau kaip 30-ties muzikantų ir techninio personalo komanda keliauja dviem miegamaisiais autobusais, kartu važiuoja 2 vilkikai su visa koncertui reikalinga garso ir apšvietimo įranga bei dekoracijomis. Į Vilnių grupė atvyks ankstų antradienio rytą iškart po koncerto Rygoje ir apsistos viename sostinės viešbučių. Kadangi muzikantai viešės Vilniuje pirmą kartą ir turi laisvą dieną, jie planuoja pasižvalgyti po senamiestį bei užsukti į keletą barų. Trečiadienį „Hurts“ praleis „Siemens“ arenoje, kur prieš pasirodymą yra suplanuoti keletas interviu bei susitikimas su gerbėjais.

Kaip visada originalus reikalavimų sąrašas

Nors grupė pakankamai jauna, tačiau jau garsėja neįprastais reikalavimais organizatoriams. Prieš tai pageidavę tik „storų vyrų su glaudėmis paplūdimyje“ ir supermodelių nuotraukų, šį kartą „Hurts“ pranoko patys save – be standartinių 100 baltų ir juodų rankšluosčių, 150 kg ledukų, alkoholinių gėrimų, kramtomosios gumos ir tirpių vitaminų, šį kartą „Hurts“ persirengimo kambaryje supermodelius pakeis plakatai su Mike‘o Tysono ir Monicos Belucci atvaizdais, prašoma penkis kartus daugiau rožių, vaizdo kameros, o taip pat marškinėlių su Elvio Presley ir Michaelo Jacksono portretais, 11 porų kojinių, didelio formato vietinės įžymybės nuotraukos, o taip pat „ko nors raudono ir įdomaus“.

Apšildys „Golden Parazyth“

Kadangi „Hurts“ koncertai vyksta trijų Baltijos valstybių sostinėse, buvo surengtas konkursas, kuriame dalyvavo latvių, estų ir lietuvių grupės. Laimėtoją rinko trijų šalių muzikos specialistai ir patys „Hurts“, kurie nuspendė, kad prieš jų pasirodymus visose trijose šalyse pasirodys duetas iš Lietuvos „Golden Parazyth“.

Tai nebe pirmas kartas, kai „Golden Parazyth“ apšildys mūsų šalyje koncertuojančias užsienio muzikos garsenybes – prieš porą metų duetas pasirodė vienoje scenoje su „Underworld“, o šią vasarą – prieš pop divos Lanos Del Rey koncertą.   

Facebook comments