Sting'o ir Twista bendras singlas

Didžiosios Britanijos vienas žymiausių dainininkų Sting'as neturėtų būti nepžįstamas ir Hip-Hop'o gerbėjams, kurie dar labiau įsimins jo vardą artimiausiu metu, kadangi Sting'as pasiūlė Čikagos repo žvaigždei Twista padėti įrašyti naujausios savo singlo "Stolen Car (Take Me Dancing)" remiksą. Sting'as ir Twista pirmą kartą susitiko Brukline, Niujorke, kur vyko naujojo singlo vaizdo klipo filmavimo darbai.

"Bet kam būtų didžiulė garbė su juo dirbti," sakė Twista. "Jeigu jis nori, kad įrašyčiau su juo singlą, tai jau nemažas pripažinimas ir mano talento įvertinimas."

Originalią dainos versiją galima rasti Sting'o albume "Sacred Love", kuris visame pasaulyje jau yra parduotas 3 mln. kopijų tiražu. Singlas "Stolen Car (Take Me Dancing)", originalioji dainos versija ir remiksai, bus išleistas balandžio 26-ąją.

Buvęs The Police narys Sting'as jau yra dirbęs su Hip-Hop'o atstovais praeityje. 1997-aisiais vykusioje MTV apdovanojimų ceremonijoje jis pasirodė scenoje kartu su P. Diddy (tuo metu Puff Daddy) ir padėjo atlikti "I'll Be Missing You".


   

Facebook comments