Sugrįžtantys „The Hobos“ prakalbo apie naujas dainas

Nors grupė „The Hobos“ oficialiai nebuvo paskelbusi apie išsiskyrimą, ši viena populiariausių Latvijos grupių kurį laiką buvo pradingusi iš muzikos gerbėjų akiračio ir nevykdė jokios veiklos. Tačiau „The Hobos“ muzikantus ne tik vėl galima išvysti koncertuojant, grupės nariai taip pat prakalbo apie planus kitiems metams įrašyti naujų dainų albumą.

Praėjusį savaitgalį gimtojoje Liepojoje vykusiame „Baltic Beach Party“ festivalyje „The Hobos“ surengė savo antrąjį viešą koncertą šiais metais. Muzikantai netrukus išvyks koncertui į Vokietiją ir sugrįžę ketina studijoje pradėti darbus prie naujų dainų.

„Gera vėl groti kartu! Tikimės grupės dešimtmečio proga kitais metais muzikos gerbėjus nudžiuginti ir nauju albumu“, - sakė grupės vokalistas ir pagrindinis kompozitorius Rolands Ūdris. Praėjusiais metais „The Hobos“ muzikantai jau buvo įrašę penkių dainų demo įrašus ir ketino dirbti prie naujojo albumo, tačiau vėliau nutarė savo veikloje padaryti kūrybinę pertrauką, kuri vos nesibaigė grupės iširimu.

Egzotiškos kelionės, grojimas su kitomis grupėmis, kūrybinis darbas prie kitų projektų, gydymasis nuo priklausomybės ligų – šiais dalykais vienos garsiausių Latvijos grupių muzikantai buvo užsiėmę per pastaruosius metus.

Savo pirmąjį albumą „Numbvision“ „The Hobos“ išleido 1999 metais. Tai buvo auksiniu albumu ir Latvijos muzikos apdovanojimais pažymėtas debiutas. Vėliau muzikantai per penkerius metus įrašė dar tris studijinius albumus - „Perfect Solution“, „Flashback Mornings“ ir dvigubą plokštelę „Radio Jah Jah“.

Nuo tada grupė nors ir kelerius metus aktyviai koncertavo, naujų dainų neįrašė, išskyrus 2005 metais kartu su Erica Jennings perdainuotą savo pirmąjį hitą „Christian“. Du grupės nariai Rolands Ūdris ir Egons Kronbergs 2005 metais pasivadinę „U.K.“ įrašė latvišką albumą „K.U.“, kurio latviškai-kiniška daina „Pekinā ir auksti (Pekiniešu suns)“ buvo sulaukusi šiek tiek dėmesio ir Lietuvoje.

2005 metais kelerius metus su „The Hobos“ bendradarbiavusi Lietuvos muzikos agentūra M.P.3 išleido mūsų šaliai skirtą šios grupės rinktinių dainų albumą „Heaven of Green“, kuriame nuskambėjo minėtas „Christian“ ir kiti „The Hobos“ hitai Lietuvoje - „My My, Hey Hey (Out of the Blue)“, „Walk All Night“,„Lost in Space“, „Flying Away“,„You’re My Heart, You’re My Soul“ ir kiti. Kiek vėliau „The Hobos“ dainų rinkinys buvo išleistas ir Vokietijoje.

Mūsų šalies muzikos gerbėjams „The Hobos“ ketveriukė – vokalistas Rolands Ūdris, gitaristas Egons Kronbergs, bosistas Mārtiņš Burkēvics ir legendinis Latvijos būgnininkas Vilnis Krieviņš – taip pat įsiminė dvejus metus dalyvavusi Nacionalinės Muzikos Lygos televizijos konkurse. Per savo karjerą muzikantai yra koncertavę kartu su „The Cardigans“ Rygoje ir „The Rasmus“ Vilniuje. Pastarąjį koncertą sostinės „Žalgirio“ stadione stebėjo 15 000 žiūrovų. Iš viso „The Hobos“ Lietuvoje yra surengę kelias dešimtis koncertų ir pasirodymų.


   

Facebook comments