"Suicide Silence" pranešė apie naują albumą "You Can't Stop Me" - pirmąjį po vokalisto Mitch Lucker žūties (+ video)

Praeitą savaitę JAV deathcore grupė "Suicide Silence" pranešė, kad išleis pirmąjį albumą po vokalisto Mitch Lucker žūties. Tolesnę grupės raidą įprasminantis diskas vadinsis "You Can't Stop Me" ir pasieks gerbėjus liepos 15 dieną.

2012-ųjų Helovyno naktį alkoholio padauginęs Mitchas Luckeris su savo motociklu patyrė klaikią avariją ir sunkiai sužalotas ryte mirė. Prabėgus beveik metams nežinioje, "Suicide Silence" pagaliau atskleidė, kad jų grupėje vokalisto vietą užims grupės "All Shall Perish" dainininkas Eddie Hermida. Dabar "Suicide Silence" pasiryžę toliau gyvuoti be savo mylimo žuvusio vokalisto ir netrukus išleis naują albumą su naujuoju.

Prieš kurį laiką buvo atskleista, kad grupė panaudos Mitcho Luckerio prieš žūtį sukurtus tekstus, tačiau dabar paaiškėjo, kad albumo pavadinimas taip pat paremtas Luckerio žodžiais.

"Radom Mitcho sukurtą tekstą dainai "You Can’t Stop Me", - atskleidė gitaristas Mark Heylmun. "Tai mus net nukratė. Iš karto žinojom, kad jau turim albumo pavadinimą ir titulinį kūrinį. Šitai mus įkvėpė imtis albumo kūrimo darbų ir perduoti tą energiją jums, "Suicide Silence" gerbėjai."

"Grupė ir prodiuseris Steve Evetts nenuilstančiai dirbo prie įrašų. Nenoriu sakyti, kad mes nekantraudami laukiam, kada jūs juos išgirsite. Noriu pasakyti, kad jūs privalote juos išgirsti! Privalote atsisėsti ir išklausyti juos nuo pradžios iki galo. Nenoriu sakyti, kad tai - mūsų geriausias kada nors įrašytas albumas. Noriu pasakyti, kad tai - albumas, dėl kurio stengėmės labiau nei dėl kurio nors kito. Mes dėl jo kovojom, prakaitavom, kraujavom ir raudojom. Nusipirkite jo kopiją ir užsileiskite ant viso garso! Net negalėtume džiaugtis dar labiau. Ačiū jums visiems, kurie palaikote "Suicide Silence"!"

Kaip skamba grupė su naujuoju vokalistu Eddie Hermida, galite išgirsti šiame video:

O čia - prieš du mėnesius išleistas albumas "Ending Is The Beginning - The Mitch Lucker Memorial Show":   

Facebook comments