Sunkus popžvaigždžių gyvenimas: Lana Del Rey apkaltino žurnalistą manipuliacija dėl plačiai nuskambėjusio jos prisipažinimo "Norėčiau jau būti mirusi", o šis pateikė įrodymus (+ interviu audio)

Atrodo, šiais laikais jaunosios žvaigždutės nesugeba pasverti savo žodžių ar nemoka bendrauti su žurnalistais.

Neseniai iš Australijos kilusi reperė Iggy Azalea apkaltino žiniasklaidą neteisingai interpretavus jos žodžius apie kolegę Lorde, o netrukus po to ir amerikietė Lana Del Rey ėmė piktintis, kad visoje pasaulio spaudoje išplito jos pasakyti makabriški žodžiai: "Norėčiau jau būti mirusi."

Nežinia, ar 27-ių Lana (interviu metu jai vis dar buvo tiek) apsėsta minčių apie "27-erių klubą", bet šiuo metu didžiausiais savo įkvėpėjais įvardina Kurtą Cobainą ir Amy Winehouse. Antrasis jos albumas vadinosi "Born to Die", vieni jos didžiausių hitų - "Summertime Sadness" ir "Dark Paradise" (jame yra eilutės "I wish I was dead"). Naujame, praeitą savaitę išleistame jos albume "Ultraviolence" vėl pilna tikrai ne pozityvumą spinduliuojančių dainų, kas matosi vien iš pavadinimų: "Sad Girl", "Cruel World", "Pretty When You Cry" ar "Fucked My Way to the Top".

Prieš mažiau nei 2 savaites "The Guardian" muzikos redaktorius Tim Jonze ėmė interviu iš Lanos. Pateikiame jums nedidelę dalį šio interviu. Pirmoje dalyje užduoti klausimai buvo po to, kai Lana atskleidė, jog be galo žavisi Winehouse ir Cobainu, pabrėždama, jog ne vien dėl muzikos. Taip pat ji minėjo Janis Joplin ir Jimi Hendrixą, leisdama suprasti, jog jie tapo legendomis ir dėl ankstyvos mirties.

- Mirti jaunam ir gražiam tau atrodo romantiška. Suprantu, tai - "tamsus" klausimas, bet ar trokšti, kad taip atsitiktų ir tau? - pasiteiravo žurnalistas.
- Hmmm... Taip. Norėčiau jau būti mirusi, - atsakė Lana.
- Nekalbėk taip.
- Bet aš tikrai norėčiau.
- Nenorėtum.
- Norėčiau! Nenoriu to daryti toliau... Bet darau.
- Ko? Kurti muzikos?
- Visko. Tiesiog taip jaučiuosi. Jei taip nebūtų, to nesakyčiau. Jei žinočiau, kad mirtis jau ateina - bijočiau, bet...

Pasirodo, Lanai popžvaigždės gyvenimas neteikia jokio džiaugsmo. Šlovė, populiarumas, pinigai, kritika (ypač, matyt - nuolatiniai kaltinimai, kad ji "prisipūtė" lūpas) jai neša tik kančias.

- Šeimos nariai aplankys pas mane per gastroles ir sakys: "Oho, tavo gyvenimas - lyg filmas! O aš jiems atsakysiu: "Taip, tikrai šūdinas filmas", - teigia dainininkė.
- Kaip ilgai mėgavaisi pagaliau atėjusiu pripažinimu po "Video Games" išleidimo? - pasiteiravo žurnalistas.
- Niekada dėl to nejaučiau jokio džiaugsmo. Viskas buvo blogai. Viskas iki vieno, - prisipažino Lana.

Po publikavimo "The Guardian" leidinyje šis dainininkės interviu sukėlė daug šurmulio. Vieni ją kaltino, kad ji romantizuoja mirtį. Kiti teigė, kad Lana propaguoja savižudybes.

Atrodo, ir pati Del Rey suprato, jog kalbėti apie mirtį buvo nelabai protingas žingsnis. Apmaudą ji išliejo savo "Twitter" paskyroje, apkaltindama žurnalistą:

"Gailiuosi pasitikėjusi "The Guardian". Nenorėjau duoti interviu, bet tas žurnalistas buvo labai įkyrus. Alexis apsimetė mano gerbėju, turėdamas slaptų motyvų. Tikriausiai rašo labai nuobodžius straipsnius, todėl jam reikėjo sensacijos. Tie esminiai klausimai apie mirtį ir įvaizdį buvo jo gudriai apskaičiuoti."

Pažymėtina, kad Lana iš tiesų daugiau nei valandą (70 minučių) trukusį interviu davė ne muzikos apžvalgininkui Alexis [Alexis Petridis, kuris yra labai gerbiamas žurnalistas - past.], kaip ji įvardino, o Timui Jonze. Šios dainininkės "Twitter" žinutės vėl buvo plačiai pacituotos straipsniuose. Lanos reakcija? Ji greitai jas ištrynė.

Apkaltintas manipuliacija žurnalistas Tim Jonze nustebo. Ir ne tik.

"Galybė įsiutusių Lanos fanų užbombardavo mano "Twitterį", liepdami "tobulinti savo rašymą", "ėsti šūdą" ir grasindami, kad "tuoj atskris į Angliją ir duos man į snukį," atskleidė jis.

"Be to fakto, kad Lana net neprisimena mano vardo, yra daugybė kitų, kurie skamba keistai. Gal ji ir nenorėjo duoti interviu, bet tikrai taip neatrodė. Tas 70 minučių praleidau tikrai malonioje kompanijoje, kol į duris nepasibeldė kiti žurnalistai. Aš nesu apsimetėlis jos gerbėjas. Man tikrai patinka jos muzika ir žavi jos gyvenimo istorija. Ji buvo neįtikėtinai atvira ir atsakė net į pačius sudėtingiausius klausimus. Kas dėl "slaptų motyvų" - na, mano kolegos atsisakė komentuoti, bet pareiškė, kad aš tikrai nesu ambicingas. Ačiū jums, draugai.

Nėra labai malonu klausti popžvaigždės, ar jai patraukli mintis mirti jaunai ir gražiai. Tai - nelinksmas klausimas, bet tikrai nebuvo esminis. Lana turėjo visas teises į jį neatsakyti. Ir ji neturėtų skųstis, kad aš neva pateikiau gudriai susuktus klausimus. Ji pati pradėjo kalbėti apie savo dievaičius, kurie visi mirė jauni, jos albumas vadinasi "Gimusi tam, kad mirčiau" ir beveik valandą iki šio klausimo ji man pasakojo apie tai, kokia jaučiasi nelaiminga," teigia žurnalistas.

Lanos apkaltintas manipuliacija ir įtartas, kad pateikė iškraipytus jos žodžius, "The Guardian" žurnalistas Tim Jonze nusprendė padėti tašką spėlionėms ir paviešino svarbiausią interviu įrašo vietą, kurioje aiškiai girdėti, jog Lana tikrai pasakė: "I wish I was dead already".

Jį galite pasiklausyti ir jūs:


   

Facebook comments