Per "Super Bowl" Bruno Mars surengė pašėlusį pasirodymą su "Red Hot Chili Peppers" (+ video)

Sekmadienį (vasario 2 d.) amerikiečiai suplūdo į Niudžersio "MetLife" stadioną ar prie televizorių ekranų stebėti didžiausio metų įvykio - Nacionalinės futbolo lygos (National Football League, NFL) finalo "Super Bowl". Šios pačios populiariausios JAV sporto šakos - amerikietiško futbolo finalinės varžybos laidos turi pačius aukščiausius reitingus, o jos pertraukos metu rodoma reklama kainuoja apie 5 milijonus dolerių.

Šio renginio pradžioje dainininkė Queen Latifah atliko patriotinę dainą "America The Beautiful", o JAV himną "The Star-Spangled Banner" sugiedojo sopranas, operos dainininkė Renee Fleming.

Amerikietiškojo futbolo finalą pirmąkart laimėjo Sietlo "Seahawks" komanda. Ji rezultatu 43:8 sutriuškino Denverio "Broncos" ekipą.

Per pertrauką rodė ne tik reklamas, bet, kaip visada - ir muzikinius numerius. Čia pasirodė ir populiarusis dainininkas, 28-erių Bruno Marsas - jis tapo pačiu jauniausiu solo atlikėju, kada nors koncertavusiu per "Super Bowl".

Pasirodymą Marsas pradėjo būgnų solo, o vėliau pasikvietė savo grupę "The Hooligans" ir atliko kelis žinomiausius jos hitus. Tada prie dainininko prisijungė garsieji JAV rokeriai "Red Hot Chili Peppers". Nors JAV - taip pat žiema, bet muzikantai šalčio nepaisė - vokalistas Anthony Kiedis ir bosistas Flea šėlo be marškinėlių.

Kaip visa tai atrodė, galite išvysti šiame video:


   

Facebook comments