„Sutemose“ – 2,5 valandos nemokamos elektroninės muzikos iš viso pasaulio

Po daugiau nei metų darbų virtualioje įrašų kompanijoje „Sutemos“ (www.sutemos.net) buvo išleista bene pačio populiariausio Lietuvos leidinio – rinkinio „Intelligent Toys“ ketvirtoji dalis. Neregėto populiarumo visame pasaulyje susilaukusios pirmos serijos dalys per trejus metus buvo persiųstos virš 100 tūkstančių kartų. Ypač „Intelligent Toys“ mėgo JAV, D. Britanijoje bei Japonijoje.

V/A – Intelligent Toys 4:

"Šis rinkinys jau nebe pirmus metus stebina pasaulį. Daugelis elektronikos gerbėjų nesupranta, kaip Lietuvai pavyksta prisivilioti tiek daug žinomų elektroninės muzikos atlikėjų. Ir nors po kiekvieno „Intelligent Toys“ rinkinio galvojame, kad GERIAU jau nepavyks padaryti, vis prirenkame garsesnių ir žinomesnių vardų, kurie visai nedirba su virtualiomis įrašų kompanijomis ir senokai už kūrinius prašo didelių pinigų," - pasakoja „Sutemų“ atstovai.

Šį kartą „Intelligent Toys“ pagrindiniais smuikais grieš tokie plačių pristatymų nereikalaujantys vardai kaip – turbūt iki šiol didžiausia lietuvaičių įrašų kompanijos žvaigždė, bene garsiausias Suomijos elektroninės muzikos atstovas Vladislav Delay, išprotėją broliai iš Olandijos, po skirtingais 7 pseudonimais išleidę virš 10-ies labai sėkmingų diskų - Funckarma ir Quench, keliolikos albumų autorius iš JAV - Machine Drum, ar net iki pačio „Roskildės“ festivalio užkopęs danas Rumpistol.

Iš viso devynioliktu numerių pažymėtame „Sutemų“ leidinyje bus galima surasti net 28-ias kompozicijas (beveik 2,5 valandos visiškai nemokamos muzikos), kurias pristato žinomi IDM atlikėjai iš viso pasaulio: britas Maps And Diagrams, lietuviai IJO ir Leon Somov su Jazzu, suomis Lackluster, amerikietis Praveen, rumunas Esem, rusas Sleepy Town Manufacture, australas Sense, portugalas Monoceros, japonas Sabi, estas Joel Tammik bei kiti.


   

Facebook comments