Šv. Valentino dienai artėjant - 100 geriausių visų laikų meilės dainų (+ audio)

Vis labiau artėjant Šv. Valentino dienai daugelio muzikos mėgėjų grojaraščius papildo meilės jausmus apdainuojantys kūriniai.

Meilės tema muzikoje – bene viena dažniausių, todėl ir kūrinių, skirtų šiam jausmui išreikšti, daugybė. Apie ją dainavo ir tokios muzikos legendos kaip „The Beatles“, Elvis Presley bei Frank‘as Sinatra, apie ją dainuoja ir populiariausi šių laikų atlikėjai.

Natūralu, jog buvo ne vienas bandymas išrinkti geriausias visų laikų meilės dainas. Tokių sąrašų buvo ne vienas ir ne du, juos rinko ir garsiausi pasaulio muzikos žurnalai, ir atskirų stilių portalai, ir pavieniai melomanai.

Jums šįkart parinkome vieną iš labiausiai pripažįstamų meilės dainų sąrašų – televizijos kanalo „VH1“ 2002 m. sudarytą , kuriame be jau minėtųjų meilės dainių skamba Whitney Houston, Celine Dion, Elton‘o John‘o, Eric‘o Clapton‘o bei dar daugelio kitų garsių atlikėjų muzika.

Tuo pačiu kviečiame ir visus „Music.lt“ narius pareikšti savo nuomonę sudarant geriausių visų laikų meilės dainų grojaraštį, kuris ateity galės pradžiuginti ne vieną tokio tipo muzikos ieškantį klausytoją. Tris, jūsų manymu, verčiausius himnus meilei (ne išsiskyrimui, nuoskaudai ar praradimui) kviečiame .

Na, o kadangi meilės tema – itin plati, nutarėme sukurti ir geriausių lietuviškų meilės dainų grojaraštį. Jam po tris savo siūlomas dainas .

Dėkojame už jūsų nuomones!


   

Facebook comments