Šventinės ir nostalgiškos "Mango" nuotaikos

Neseniai pristačiusios paskutinį savo albumą „Geriausios dainos / Trečia dalis“ Mango merginos ruošiasi kalėdinėms atostogoms, kurių nuotaika šiemet grupei yra išskirtinė.

„Drauge su ateinančiais Naujaisiais kiekviena atsiverčiame tuščią lapą ir neabejojame, jog rytojus pažers netikėtumų, – sako merginos. – Dėkojame už tai, kad visus šiuos metus jautėme jūsų rūpestį ir susidomėjimą. Dėkojame už spindinčias akis, šiltus žodžius ir dainavimą kartu su mumis pasibaigusio mūsų mažojo atsisvekinimo turo per Lietuvą koncertuose. Iš visos širdies linkime jums mylinčių širdžių šilumos kupinų Kalėdų, sėkmingų, prasmingų ir įdomių Naujųjų metų!” – sakė atlikėjos, prasitarusios, kad šie metai buvo bene jausmingiausi jų karjerioje.

„Paskelbusios apie išsiskyrimą, gavome daug klausimų ir laiškų tiek iš žiniasklaidos, tiek iš savo gerbėjų. Kiekvieno jų pasakojimas priminė pirmuosius ir įspūdingiausius Mango žingsnius muzikos kelyje. Mums sukanka dešimt metų, o atrodo, kad viskas prasidėjo tik vakar. Tačiau kitais metais galutinai atsisveikinusios, tikime, kad atsiras ir kitas kelias, kuriuo vėl drąsiai žengsime į priekį,“ – sakė merginos.


   

Facebook comments