Swajaus daina įtraukta į kalėdinį rinkinį

Prekyboje pasirodžiusiame muzikos rinkinyje „Pašokime! 7“ galima rasti ne tik garsių muzikantų dainas, bet ir naująjį panevėžiečio atlikėjo Swajaus singlą „Fėja“. Tai pirmasis panevėžiečio kūrinys, įtrauktas į populiariausių šalies atlikėjų dainų rinkinį. „Džiaugiuosi, kad pirmąkart mano daina įtraukta į muzikos rinkinį. „Pašokime! 7“ daugiau orientuotas į vyresnės kartos melomanus. Tačiau vis tiek smagu, kad mano singlas „Fėja“ yra šiame rinkinyje“, - sakė Swajus.

Bendrame rinkinio kontekste, atlikėjo manymu, daina skamba gerai. Juolab kad šalia kitų kūrinių yra ir jaunosios popmuzikos atstovų dainų. „Labai nekantravau šį rinkinį paimti į savo rankas. Nepanorau laukti, kol jį man atsiųs leidybos firma, tad įsigijau pats. Ir likau tikrai sužavėtas: rinkinys gražiai šventiškai apipavidalintas, puikiai tinka dovanoti Kalėdų proga“, - pasakojo atlikėjas.

Ištikimiems savo gerbėjams Swajus ruošia ir dar vieną staigmeną. Šiuo metu intensyviai dirbama įrašų studijoje, kur atgaivinama sena publikos gerai įvertinta Swajaus daina „Ledinė širdis“. „Ją norėjau ir anksčiau įdainuoti, tačiau vis pritrūkdavo laiko. Tačiau jau greitai, maždaug po dviejų savaičių, jos įrašai bus baigti“, - tvirtino Swajus.


   

Facebook comments