Tabami kviečia į devintąjį grupės SKAMP gimtadienį

Gegužės 19 d. visi SKAMP gerbėjai kviečiami į klubą New York Vilniuje, kur įvyks grandiozinis šios grupės pasirodymas. Organizatoriai žiūrovams žada puikų koncertą, daug staigmenų, bei gerą nuotaiką su viena iš linksmiausių Lietuvos grupių.

Grupė SKAMP jau nuo 1998 metų yra viena iš populiariausių grupių Lietuvoje. Ji sudaryta iš Erica Jennings (tekstai, vokalas), Vee Diawara (prodiuseris, kompozitorius, gitara) ir Willux (tekstai, vokalas), kurie jau yra labai gerai žinomi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos klausytojams.

SKAMP naudoja skirtingus muzikinius stilius, kuriuos apjungia savo muzikoje bendradarbiaudami kartu su žymiais džiazo, roko, bliuzo, bei klasikinės muzikos atlikėjais. Rezultate yra išgaunamas alternatyvus Pop / Rock / Hip Hop / Reggea skambesys, kuris yra sąlygojamas skirtingų kultūrų. Grupės nariai susipažino dar gerokai prieš grupės susikūrimą bei sėkmingą debiutą 1998 – aisiais metais. Vaikinai - Vee ir Vilius kartu lankė mokyklą Vokietijoje, o vėliau, po poros metų, Lietuvoje sutiko Ericą.

Lietuvos muzikinėje scenoje Skamp pasirodė 1998-ųjų gegužę su George’o Gerschwin’o dainos „Summertime” koveriu, kuris buvo perdarytas Hip-Hop’o stiliuje su prancūzišku ir lietuvišku repavimu. Daina iš karto pakilo į topų viršūnes, tuo pateisindama skirtingų kalbų bei kultūrų persipynimą Skamp muzikoje. Nuo tada (1998) grupė yra išleidusi penkis albumus (pardavė virš 70,000 kopijų), įkūrusi savo leidybinę firmą „Tabami Records” ir yra viena iš geriausiai vertinamų gyvai grojančių grupių Lietuvoje, gavusi gausybę apdovanojimų už savo aktyvią veiklą. Jie taip pat sėkmingai atstovavo Lietuvą Eurovizijoje 2001 metais ir pasirodė įvairiausiuose festivaliuose ir muzikiniuose klubuose aplink pasaulį.

Prieš porą savaičių parduotuvėse pasirodė Skamp albumas „Le Boom – chick vol. 2“ kuriame galima išgirsti paskutiniųjų albumų „Reach“ bei „Deadly“ remiksuotas dainų versijas. Grupė taip pat žada neužilgo pradžiuginti gerbėjus savo naujausiu DVD, kuriame bus patalpintas gyvo garso koncertas, nufilmuotas šių metų pradžioje Vilniaus mažajame teatre.

Taigi, visi, norintys pamatyti šiuo metu ne dažnai koncertuojančius Skamp, kviečiami jau šį šeštadienį (05.19) į klubą New York, Vilniuje.

Bilietus platina www.tiketa.lt kaina 25 – 40


   

Facebook comments