"Tabu" sužavėti gyvai atliekamu repu

Po ilgo šokių kūrimo maratono „Tabu“ nusprendė truputį atsipalaiduoti.

Prieš Velykinį savaitgalį Matas, Dainius ir Darius apsilankė gyvos muzikos klube „Tamsta“.

Ten vyko vakarėlis kuriame gyvai repavo atlikėjai, o jiems akompanavo gyvai grojantys muzikantai „A.I.R.“ („Artists In Residence“).

Labiausiai patiko tai, kad surepetuotoje programoje, netrūko improvizacijų ir viskas buvo atliekama gyvai, tai suteikė papildomo „groovo“.

Kulminacija buvo pasiekta, kai scenoje pasirodė beatbox'o atlikėjai, jie imitavo būgnų garsus, naudodami burnos instrumentus: lūpas, liežuvį, vokalą ir kitus netikėtus garsus.

Klubo klausytojus tai užvedė, jie pradėjo šėlti su atlikėjais, kartu improvizavo su grojančiais muzikantais.

„Atrodė, kad visa nedidelė klubo salė pulsuoja vienu ritmu ir visi ten dalyvaujantys žmonės tapo aktyvūs muzikinio projekto dalyviai. Nieko panašaus Lietuvoje dar neteko matyti, džiaugiamės, kad šį projektą matėme pirmieji. Be abejo panašūs renginiai, anot Dariaus, suteikia papildomai kūrybinių idėjų. Po pasirodymo ilgai dalinomės įspūdžiais ir linksmybėmis, net nepastebėjome, kaip klubas ištuštėjo ir likome mes ir muzikantai. Dariui ir Dainiui išėjus, ištvermingiausias Matas su kitais renginio dalyviais linksmai šurmuliuodami patraukė pro senamiestį, lankė dar veikiančius populiariausius Vilniaus naktinius barus, taip nejučia sutikdami auštantį šventinį rytą. Nuotaika buvo tokia pakili, kad dar ilgai nesinorėjo skirstytis namo.“


   

Facebook comments