„Tai – aš“ scenoje – tėvo ir sūnaus Bareikių duetas

Spalio 23 d., sekmadienį, 15 val. Vilniaus mokytojų namuose susirinkę bardų muzikos gerbėjai turės progą išgirsti du išskirtinius duetus – grupę iš JAV „Mustard‘s retreat“ ir bardą Saulių Bareikį su sūnumi aktoriumi Jokūbu.

Vytauto Kernagio gitaros laureatas, aktorius Saulius Bareikis sako apie sūnaus kuriamas dainas sužinojęs visai neseniai – tik šią vasarą, kai į dainuojamosios poezijos festivalį „Akacijų alėja“ koncertuoti drauge su Jokūbu jį pakvietė Virgis Stakėnas.

Pasak Sauliaus, artimam giminaičiui ar draugui, kurio nuomonė tau yra svarbi, parodyti savo kūrinius sunkiausia, reikia laiko, kad susikauptum ir pasiryžtum šiam žingsniui. Šiuo atveju jis buvo sėkmingas ir platus – „Tai – aš“ festivalio metu tėvas su sūnumi kartu dainuoti į sceną žengs trečiąjį kartą. S. Bareikis prisipažįsta jau puoselėjantis planus ir apie ilgesnę bendrą muzikinę programą.

Anot Jokūbo, su tėvu jie dažnai susitinka, kartu praleidžia šventes, o bendra kūrybinė veikla suartina dar labiau. „Abu esame užsivertę darbais, visur tiesiog lakstome, ir rasti progą repeticijoms nelengva, – pripažįsta J. Bareikis. – Dažniausiai pasiskirstome funkcijas ir abu mokomės atskirai, o tuomet aš atvažiuoju pas tėvą ir suderiname galutinius koncerto akcentus“.

Drauge su Bareikiais autoriniame koncerte pasirodys amerikiečių duetas „Mustard‘s retreat“. Lietuviško kraujo turintis grupės narys David Tamulevich mūsų šalyje vieši pirmą kartą, tačiau tikisi, jog ne paskutinį. Vos atvykęs į savo senelių Edvardo ir Marijonos Tamulevičių gimtinę, David, drauge su kolega Michael Hough, nuvažiavo į Zervynas (Alytaus raj.) susitikti su giminaičiais iš senelio pusės.

Į sostinę D. Tamulevich grįžo kupinas geriausių įspūdžių ir su dideliu šakočiu rankose. Šiuo metu David ieško Lietuvoje likusių senelės Marijonos giminaičių, koncertuoja festivalio „Tai – aš“ renginiuose mažesniuose šalies miestuose bei nekantriai laukia susitikimo su sostinės publika.   

Facebook comments