Taja: eilės gimsta naktį

“Romantika ir šviesus liūdesys”, - taip trumpai apibūdina savo būsimąjį albumą Taja.

Dainininkė ramina nekantraujančius muzikos mėgėjus – jos antrosios plokštelės įrašinėjimo darbai artėja prie pabaigos, tačiau konkrečios pabaigtuvių datos dainininkė nesiryžo nurodyti.

Pasak jos, būsimajame darbe bus įrašytos dainos, kurių kiekviena turi savo atsiradimo istorija, ne viename kūrinyje perteikta pačios Tajos asmeninė patirtis ir jausmai.

Viena naujausių atlikėjos dainų “Nemigos akys” gimė ypač įdomiomis aplinkybėmis.

“Būna taip, kad kartais ilgai brandini mintį, tačiau jos niekaip nesiseka paversti kūriniu. O štai “Nemigos akys” vienas tų kūrinių, kurie gimė netikėtai. Vieną naktį atsibudau, o galvoje jau sukosi eilės – tučtuojau jas užrašiau. Matyt, naktį galva veikia visai kitaip, tad net nepagalvojau, kad reikia kambaryje uždegti šviesą. Atsisėdau prie lango ir tamsoje greitai užrašiau dainos žodžius. Po to, kai jau prašvitus skaičiau savo nakties įkvėpimo kūrybą, kai kuriuos žodžius net prireikė iššifruoti”, - šyptelėjo dainininkė.

Dainos “Nemigos akys” prodiuseriu gana netikėtai tapo kitas romantikas – „Delfinų“ lyderis Stano.

“Norėjosi šią dainą įrašyti nedelsiant, kol dar jos kūrybos įspūdžiai buvo karšti. Tačiau pasitaikė toks momentas, kad keli prodiuseriai, į kuriuos kreipiausi, buvo užsiėmę. Tada prisiminiau Stano ir jis su malonumu sutiko pagelbėti”, - pasakojo Taja.


   

Facebook comments