Taja - NML “pavaduotoja”

Neseniai albumu “Angelas.Baltas” debiutavusi Taja vėl pakviesta dalyvauti nacionalinėje muzikos lygoje (NML). Jauna dainininkė pakeis iš NML diskvalifikuotą grupę “Muscat”.

“Mano atsiradimas lygoje – labai keistas. Esu “amžina pavaduotoja”. Kai susirgo Gintarė, teko ją pakeisti. Tada sau netikėtai laimėjau prieš galinguosius “Rondo”. Man labai patiko ta kova, bet buvau įsitikinusi, kad tuo mano indėlis į NML ir baigėsi. Labai nudžiugau sulaukusi dar vieno pasiūlymo – šį kartą pakeisti grupę “Muscat”. Draugai ir pažįstami bandė aiškinti, kad dalyvaudama autsaiderių “Muscat” vietoje neturiu jokių šansų patekti į lygos finalą, bet man ne tai svarbu. NML – gera proga su savo kūryba supažindinti daugybę žmonių”, - sakė Taja.

Šį trečiadienį jaunutės dainininkės laukia sunki kova su viena lygos lyderių - popkaraliene Džordana Butkute. Internautai jau dabar ginčijasi, kas laimės kovą: ekstravagantiška popledi ar kuklioji Taja. Iš 3000 internete balsavusiųjų beveik pusė (47 proc.) mano, kad laimės Taja.

“Toks netikėtas publikos palaikymas man suteikia daug teigiamų emocijų ir ryžto dainuoti kuo geriau, bet neperšokus per griovį niekada nesakau “op”, todėl kovos baigties tikrai nedrįstu spėti”, - sakė Taja.


   

Facebook comments