„Thundertale“ naują, herojišką dainą pristatys „Žalgirio“ arenoje (+ audio)

„Dabar yra tinkamas metas kiekvienam rasti didvyrį savyje!“, – teigia metalo grupės „Thundertale“ muzikantai, pristatantys naujausią savo dainą „Heroes, Arise!“. Tai yra pirmasis grupės radijo singlas po beveik metų pertraukos. Šios grupės gerbėjai pastaruoju metu sulaukė ir dar vienos geros žinios – „Thundertale“ minimi tarp pretendentų laimėti Metų metalo grupės titulą alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė.

Naująjį savo kūrinį į gyvenimą šią savaitę „Thundertale“ išleidžia aktyviai: pirmą kartą koncerte šią dainą grupė gyvai atliks jau antradienį pilnai „Žalgirio“ arenai Kaune, kur pasirodys renginyje „Šv. Valentino diena kitaip“. Trečiadienį vakare šio koncerto įrašą transliuos Lietuvos televizija, o jau šį savaitgalį „Heroes, Arise!“ nuskambės nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje.

Grupės vokalisto ir gitaristo Lauryno Baškio nuomone, naujoji daina yra „thunderteiliška“, o lyginant su ankstesne grupės kūryba ji yra globalesnė, kalbanti apie žmogaus dvasią, poreikius ir santykį su pasauliu šiais laikais. Jeigu „Heroes, Arise!“ nuskambės plačiau už Lietuvos ribų, klausytojai skirtingose šalyse turės galimybę šią dainą priimti savo šalies kontekste, tačiau visiems žinutė yra ta pati.

„Šiuo metu pasaulis išgyvena sudėtingą ir neramų metą, kai griaunamos senos ir kuriamos naujos vertybės, keičiamos tradicijos. Šiame chaose sunku neišnykti ir išsaugoti žmogiškumą. Todėl reikia žvelgti į vidų – kiekviename mūsų yra didvyris, galintis pakilti į kovą su negandomis, sunkumais, iššūkiais. Tereikia jį pažadinti“, – teigia grupės vokalistas Laurynas Baškys.

Patriotinį roką ir metalą grojanti grupė „Thundertale“ savo kūrybai įkvėpimo daug semiasi iš mūsų tautos, vienos kovingiausių tautų Europoje, dvasios. „Perkūno karių kariauna niekur nedingo ir lašelis protėvių kraujo tebeteka kiekviename mūsų“, – teigia dainą „Heroes, Arise!“ pristatantys muzikantai.

Artimiausi pasirodymai:

vasario 14 d. – Kaunas, „Žalgirio“ arena, „Šv. Valentino diena kitaip“;
vasario 16 d. – Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija, mokinių chorų festivalis „Vilties daina“;
vasario 17 d. – Vilnius, LTV didžioji studija, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas (transliacija vasario 18 d.).   

Facebook comments