"Tobuloje" roko grupėje - ir praeities, ir dabarties žvaigždės

Freddie Mercury, gitaristas Jimi Hendrix‘as, „Red Hot Chili Peppers“ bosistas Flea ir būgnininkas Keith‘as Moon‘as sudarytų tobulą roko grupę, atskleidė naujos apklausos rezultatai.

Apklausa, kurios metu britų muzikos svetainė „Gigwise“ savo skaitytojų klausė, kokia būtų jų ideali grupė (nesvarbu, gyvi dabar šie atlikėjai, ar ne), parodė, jog daugiausiai balsų surinko buvusi „Queen“ žvaigždė Freddie Mercury.

Šis vokalistas surinko 35% balsų, 20-čia procentų aplenkęs „Rolling Stones“ lyderį Mick‘ą Jagger‘į (surinko 15%) ir 25% viršijęs „Nirvana“ vedlio Kurt‘o Cobain‘o rezultatą (10%).

Hendrix‘as taip pat buvo neabejotinas lyderis gitaristų kategorijoje, kur jam nusileido Slash‘as ir „Led Zeppelin“ gitaristas Jimmy Page‘as.

Likusias idealios grupės vietas užimtų bosine gitara grojantis Flea, įveikęs serą Paul‘ą McCartney, ir buvęs „The Who“ būgnininkas Moon‘as.

Apklausa, sutapusi su video žaidimo „Rock Band“ pasirodymu, taip pat išrinko ir patį nežmoniškiausią roko muzikos nutikimą – juo tapo momentas, kai Ozzy Osbourne nukando šikšnosparnio galvą.

Be to, Mercury taip pat buvo įvertintas geriausio visų laikų roko pasirodymo nominacijoje. Daugiausiai balsų šioje kategorijoje surinko jo ir grupės „Queen“ šou „Live Aid“ metu.


   

Facebook comments