„Track by Track“ – paskutinė „Freaks On Floor“ albumo „Freaky Wonder“ daina (+ video)

Praėjusių metų vasarą sėkmingai išleidusi debiutinį albumą „Freaky Wonder“, alternatyvaus roko grupė „Freaks On Floor“ nesiliauja džiuginti savo ištikimiausių gerbėjų. Vaikinai paruošė intriguojantį video pasakojimą apie kiekvienos iš dainų atsiradimo istoriją, kelią iki galutinio rezultato – pirmojo grupės albumo.

„Tikime, jog „Track by Track“ atkreips grupės gerbėjų dėmesį, bet ir suteiks galimybę atrasti naujų klausytojų. Norime visiems atverti duris į albume esančius kūrinius ir taip padėti galutinį tašką mums ypač svarbiame karjeros etape. Pats laikas judėti toliau.“ – savo mintis reiškė grupės vokalistas Justinas Jarutis.

„Track by Track“ iš tiesų yra efektyvi ir nauja priemonė, kurią tokios plačiai žinomos grupės kaip „Phoenix“ ar „Hot Chip“ naudojo kaip dar vieną būdą priminti apie save ir jų kuriamą muziką. Dauguma žino, jog kalbėti apie savo kūrybą nėra taip lengva. Čia freaks'ai apie dainas kalba taip, kaip ir turėtų kalbėti – nuoširdžiai, intymiai ir keistai.

Grupė nori priminti, jog debiutiniu albumu „Freaky Wonder“ prekiaujama tik „iDeal“ prekinį ženklą naudojančiose parduotuvėse, turinčiose „Apple“ produktų salonus visoje Lietuvoje.

„Freaky Wonder“ albumą mes kūrėme tikrai ilgai, tačiau labai norime, kad antrasis albumas pasaulį išvystų jau šiais 2011 metais. Po truputį ruošiame naują programą ir tikime jos būsima sėkme.”, - šypsosi grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius.

„Freaks On Floor“ apie savo albumą - daina po dainos:


   

Facebook comments