Trečiąjį studijinį albumą "Babyshambles" pristatys 2010-aisiais metais

Grupė „Babyshambles“ užtikrino, kad 2010-aisiais metais pristatys naują studijinį albumą.

Naujame interviu kolektyvo nariai teigė jau turinys 18 kūrinių, skirtų trečiajam albumui, tačiau šios dainos, anot jų, dar tėra pirminėje stadijoje. Grupei dar reikia užsisakyti laiką studijoje bei pasirinkti su kokiu prodiuseriu dirbs prie šio disko.

Pete‘as Doherty teigė, kad prie bandomųjų dainų versijų Londone daugiausiai darbavosi gitaristas Mik‘as Whitnall‘as, kuris ir nubrėžė albumo kontūrus.

„Mik‘as metus praleido „eBay“ svetainėje, pirkdamas visokiausios įrangos,“ aiškino jis. “Jis parašė be galo daug nuostabios muzikos, kuriai iš esmės tereikia tekstų. Taigi, vieną po kitos, iš tų muzikinių idėjų darome dainas.“

Jis pridėjo, jog į albumą gali patekti ir senesni kūriniai „Stone Me What A Life“, „Cuckoo 1440“, „352 Days“ ir „Tinker's Daughter“ bei dainos „Fixing Up To Go“, „Bonjour Trieste“, „After He“.

Apie pastarąjį kūrinį Doherty sakė: „Muzikine prasme ji ideali. Nesakyčiau, kad tai kopija, tačiau tikrai puiki klasikinio ska ir gitaros rifo iš „The Smiths“ dainos „This Charming Man“ kombinacija.“


   

Facebook comments