Tropinio albumo „On Road“ pristatymo turą „Radistai DJs“ pradeda nuo JAV ir Didžiosios Britanijos

Pačioje balandžio pabaigoje su įspūdingiausiais klubiniais efektais pristatytas naujasis „Radistai DJs“ albumas „On Road“ – dar tik pakeliui į gerbėjų grotuvus. Visgi, artėjant užimtesnei nei bet kada kelionių po festivalius kupinai vasarai, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius albumo pristatymo darbus pradeda nedelsdami. Ir... išlekia užkariauti Amerikos.

Jau gegužės 14-ąją tropiniai EDM ritmai, pagardinti Donny Montell, Beatrich, ir Justino Jaručio vokalais, visu garsu skambės Čikagoje. Vakarėlyje „We Are Lithuania“ vieniems populiariausių Lietuvos didžėjų talkins kartu į JAV keliausiantis Vaidas Baumila.

Vos spėję grįžti namo ir žvilgtelėti, kaip nuo degalinių tinklo „Statoil“ lentynų graibstomi kompaktiniai diskai „On Road“, „Radistai DJs“ vėl skubės į oro uostą. Visiems bičiuliams ir gerbėjams Anglijoje jau išsiųsti pakvietimai į pagal paskutines technologijų tendencijas įrengtą Londono klubą „Roka“. Čia ypatingą Jono ir Rolando šou, kurio detalės dar laikomos paslaptyje, papildys klube reziduojantys didžėjai.

Iškart po trumpų, bet efektingų gastrolių užsienyje „Radistai DJs“ žada pranešti savo vasaros kelionių Lietuvoje grafiką. „Ketinantiems keliauti drauge su mumis primename, kad vasaros garso takelis – albumas „On Road“ – visose „Statoil“ degalinėse pasirodys jau gegužės 19-ąją“, – juokiasi tropiniam sezonui visiškai pasiruošę Jonas ir Rolandas.


   

Facebook comments