Tupac'o poezija įtraukta į viešųjų mokyklų programą

Tupac'o Shakur'o poezija buvo įtraukta į Masačiusetso valstijoje, Worcester'io mieste esančių viešųjų mokyklų (nemokama valstybinė mokykla) šios vasaros skaitymo programą, nepaisant kaikurių prieštaravimų. Knygoje "The Rose That Grew From Concrete" surinkta legendinio reperio poezija, sukurta 1989-1991 metų laikotarpiu, kai Tupac'o vardas dar mažai kam buvo žinomas. "The Rose That Grew From Concrete", kartu su dainininkės Jewel knyga "A Night Without Armor", buvo pasiūlyta viešųjų mokyklų programoms. Nepaslaptis, kad Tupac'o Shakur'o kūryba tapo kultine viso pasaulio jaunimo tarpe, tačiau minėtas sprendimas nustebino kaikuriuos žmones.

"Šis poezijos rinkinys turi gilia prasmę ir yra labai vertingas," sakė mokyklų komiteto narė Mary Mullaney Bostono laikraščiui "Boston Herald". "Tačiau man neramu dėl to, kaip tai paveiks vaikus ir jaunimą, juk kalbame apie žmogų, kuris įkūnijo frazę Thug Life".

Knygos pratarmėje taip pat galima rasti Tupac'o motinos Afeni Shakur ir pasaulyje garsaus poeto Nikki Giovanni žodžius.

Tupac'as Shakur'as, neskaitant kitų nuopelnų, yra pirmojo dvigubo repo albumo (All Eyez On Me) autorius ir daugiausiai įrašų pasaulyje pardavęs repo atlikėjas, šiuo aspektu netgi lenkiantis tokias įžymybes, kaip Prince, Ozzy Osbourne, Britney Spears, The Doors ir Frank Sinatra.


   

Facebook comments