Turtingiausių pasaulio reperių sąrašo viršūnėje - Diddy ir Jay Z

Turtingiausių pasaulio reperių sąrašo viršūnėje atsidūrė amerikietis Diddy, valdantis įspūdingą 475 milijonų dolerių turtą.

Hip-hop‘o verslo magnatas, kurio tikrasis vardas – Sean‘as Combs‘as, atsidūrė žurnalo „Forbes“ sudaryto turtingiausių šio stiliaus atlikėjų sąrašo pirmoje vietoje.

Kalbėdamas su „MTV“ Combs‘as aiškino, jog tokie sąrašai gerokai klaidina žmones: „Manau, jog žmonės galvoja, kad aš sėdžiu pasislėpęs savo rūsyje su visais tais pinigais. Visiems, kurie norėtų iš manęs pasiskolinti, galiu pasakyti, kad taip nėra.“

Antroje šio sąrašo vietoje liko Combs‘o kolega Jay-Z, kurio turtas vertinamas 450 mln. dolerių, o trečias - Dr. Dre, kuriam priklauso 125 milijonai.

50 Cent ir kompanijos „Cash Money Records“ įkūrėjas Birdman dalinasi ketvirtą-penktą vietas, o jų turtas vertinamas 100 mln. dolerių.

Sąrašas buvo sudaromas ta pačia metodika, kaip ir turtingiausių pasaulio žmonių topo atveju. Žurnalas „Forbes“ atsižvelgė į ankstesnes pajamas, įvertino turimą kapitalą ir pasitelkė finansų ekspertų bei verslo šaltinių nuomones.


   

Facebook comments