"U2" gastrolės - jau kitąmet

Airių supergrupės „U2“ vadybininkas patvirtino tai, kad kitais metais grupė išsirengs į koncertinės gastroles – tačiau įspėja gerbėjus nepirkti jokių bilietų, kol nebus apie tai paskelbta oficialiai.

Lapkričio 22-ąją jie išleidžia naująjį savo studijinį albumą „How To Dismantle An Atomic Bomb“, o jį pristatys pirmasis singlas „Vertigo“, pasirodysiantis lapkričio 8-ąją.

Ilgai sklandė gandai apie tai, kad „U2“ rengs grandiozinius koncertus Dubline („Croke Park“, birželio 26-27 d.), Londone („Twickenham Park“, liepos 2 d.) bei Paryžiuje („Stade De France, liepos pradžioj, 2005 m.) – praėjusią savaitę viena bilietų parduotuvė netgi pradėjo siūlyti į juos bilietus.

Dabar grupės vadybininkas oficialiai patvirtino tai, kad gastrolės kitąmet įvyks, o taip pat atskleidė ir kur jos vyks.

Oficialioje grupės interneto svetainėje jis rašė: „Mes vis dar aktyviai planuojame, kokiose koncertų salėse atlikti pasirodymus kitais metais įvyksiančių gastrolių metu. Jų metu aplankysime JAV, Kanadą, Europą, Japoniją bei Australiją, ir grupė tikrai labai nori vėl pradėti koncertuoti gyvai.“

„Kaip tik mes užbaigsime planuoti, viskas apie gastroles ir bilietų nusipirkimo galimybęs bus pranešta. Niekas nėra patvirtinta iki oficialaus pranešimo apie gastroles, jokie bilietai iki to laiko nebus parduodami.“


   

Facebook comments