Vasario 16-tos išvakarėse “RyRalio” vakarėlis vyks Vasario 16-osios gatvėje Kaune

Naujieji „RyRalio“ metai gimtajame Kaune prasideda vasario 15 dieną, penktadienį 22 val. Pirmasis šių metų renginys Kaune vyks nesenai duris atvėrusiame „Absento kokteilių bare“, kuris įsikūręs Vasario 16-osios gatvėje.

Meilės dienos teminiame vakarėlyje „RyRalio LOVE“ su daugybe senų ir naujų pažįstamų, keliančių į viršų rankas pagal „house“ muzikos hitus Lauris Lee ir Karalius žada net 6 valandų siautulingą solinį pasirodymą.

„Vasario 16-tos gatvė turi išskirtinės laikinosios sostinės magijos. Neveltui čia prieš karą veikė „Versalio“ restoranas, kuriame pagal plokštelių muziką šėldavo tuometinė bohema. Iš tarybinių laikų prisimenu čia veikusį knygyną „Draugystė“ su Kuboje ir VDR išleistomis knygomis bei didžiulį gaublį – užeigos „Versalis“ iškabą, kuri jau tuomet man priminė diskotekos rutulį“, - pasirodymu naujoje vietoje džiaugėsi Karalius.

Prieš pradėdami sezoną Kaune, „RyRalio“ didžėjai jau pradėjo naujus metus Londone – čia jie pasirodė gurmaniško „house“ vakarėlių serijoje „Muak“, kuri įprastai vyksta labai gerai žinomame Rytų Londono klube „Bar 54“. Pasak atlikėjų, salė tiesiog sproginėjo ir nuo lietuvaičių, ir nuo daugiakultūrinio Londono jaunimo energijos.

„Londone buvo šaunu, bet Kaune per šešias valandas publika galės išgirsti absoliučiai visus praėjusių metų „RyRalio“ šokių aikštelių hitus bei susipažinti su „house“ plokštelėmis, kurios neabejotinai puoš topų viršūnes 2008-aisias. Laukiame visų, kurie pasiilgo mūsų, ir kurių pasiilgome mes!”, - entuziastingai pasisakė Lauris Lee.

„RyRalio“ didžėjai ta pačia proga pasisako už kuo greitesnį verslininkų ir architektų iniciatyvos prikelti „Versalį“ ir visą Vasario 16-osios gatvės kultūrinio gyvenimo įgyvendinimą, ir taip įprasminti čia koncertavusių Dolskio, Šabaniausko bei bevardžių gramofono muzikos leidėjų atminimą. Visus su Meilės švente ir su Nepriklausomybės švente!


   

Facebook comments