Vienintelis jubiliejinis grupės „Placebo“ koncertas vyks spalį Rygoje

Viena ryškiausių britų alternatyvaus roko grupė ruošiasi specialiam gastroliniam turui „20 years of Placebo“ ir spalio 22 d. koncertuos kaimyninės Latvijos sostinės „Arena Riga“ salėje. Rygoje vyks vienintelis „Placebo“pasirodymas Baltijos šalyse, kurio metu grupė paminės savo debiutinio platininio albumo „Placebo“ išleidimo dvidešimtmetį.

Norėdami atsidėkoti ištikimiems klausytojams, šiam koncertiniam turui grupė parinko žinomiausias savo kompozicijas, kurios neabejotinai nenuvils nė vieno, bent ką nors girdėjusio apie šį kolektyvą.

Grupės lyderis Brianas Molko apie ruošiamą jubiliejiniams koncertams medžiagą sako: „Pradėkime nuo to, kad kūrinių sąraše bus ir tokių, kuriuos kadaise aš prisiekiau niekada daugiau nebegroti. Bet, mano manymu, išaušo akimirka, kai turime pripažinti tai, ką daugelis „Placebo“ gerbėjų tikrai nori išgirsti. Jie buvo išties kantrūs, nes mes pakankamai retai atliekame mūsų komerciškai sėkmingiausią medžiagą. Turo 20-osios metinės yra tinkamas laikas, kai pagaliau turime tai padaryti. Tai yra mūsų tikslas. Šis turas pagrinde skirtas mūsų gerbėjams, bet tuo pat metu suteikia galimybę mums patiems vėl grįžti prie mūsų ankstyvųjų kompozicijų. Taigi, jei tu nori išgirsti kaip mes atliekame tokias dainas kaip „Pure Morning“ arba „Nancy Boy“ (ko mes nedarėme beveik dešimtį metų ir tikėtina, kad daugiau nebegrosime), tai yra tinkamiausias momentas, kai reikia ateiti į mūsų koncertus! Taip pat mes turėsime ir keletą staigmenų“.

„Placebo“ buvo įkurta 1994 metais, kai dainininkas, kompozitorius ir multi instrumentalistas Brianas Molko susipažino su gitaristu Stefanu Olsdalu.

Savo kūryboje grupė meistriškai geba sujungti depresyvųjį maksimalizmą, autsaiderių kančias bei sudėtingus (ir dažniausiai nesėkmingus) santykių modelius taip melodingai ir jausmingai, kad neverta abejoti, jog „Placebo” yra viena ryškiausių žvaigždžių britų alternatyvaus roko padangėje.

Grupė yra išleidusi 7 studijinius albumus, kurių bendras tiražas viršija 11 milijonų kopijų ir visi jie yra patekę į Britanijos Top 20. „Placebo“ kūryba buvo įvertinta ir nominuota „BRIT”, „MTV Europe”, „EMA”, „ECHO”, „Kerrang!” ir kitiems apdovanojimams.

Neįtikėtinai gausiame hitų sąraše „Placebo“ turi tokias kompozicijas kaip „Pure Morning”, „Nancy Boy”, „Special K”, „Bitter End”, „Every You Every Me”, „Twenty Years”, „Song To Say Goodbye”, „Special Needs”, „Meds”, „This Picture”, „Infra-Red”, „Black-Eyed”, „Ashtray Heart”, „Battle For The Sun”, „Because I Want You”, „Teenage Angst”, „Slave To The Wage”, „Sleeping With Ghosts” ir įspūdingą kitų dainų kolekciją, kuri užtikrina grupei vieną sėkmingiausių singlų grupių titulą pastarųjų 20 metų bėgyje.

Dėmesio, išankstinė prekyba bilietais Europoje prasideda šiandien, kovo 18 d. 11:00 val. Lietuvoje bilietus galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt

Atkreipiame dėmesį, kad yra galimybė įsigyti specialius bilietus kelionei į koncertą autobusu. Maršrutas: Vilnius – Kaunas – Ryga – Kaunas – Vilnius, bilieto kaina 20 EUR (į abi puses).


   

Facebook comments