Vilniečių grupė "Land" pasirašė sutartį su "Universal Music"

Nepriklausomo roko atstovai vilniečių grupė "Land" birželio 1-ąją pasirašė pasaulinę sutartį su Universal Music Publishing Group Turkey. Ateinančius šešis metus dainos „You Take The Waters“ ir „Advent of Angels“ platinamos įvairiuose muzikos rinkiniuose, filmuose, tai pat virtualiuose leidiniuose ir kitose technologinėse platformose pasauliniu mastu Universal Music leidėjų Turkijos padalinio kompanijos Taxim Edition, kurie buvo BMG Publishing atstovais Turkijoje iki 2007-ųjų metų, kai BMG susiliejo su Universal Music.

„You Take The Waters“ yra titulinė Lietuvoje 2005 m. išleisto "Land" debiutinio albumo daina. Ši daina ir jos vaizdo klipas buvo grojami ir rodomi Lietuvos ir Latvijos radijo stotyse ir televizijose, o remiksas pasiekė net pirmąją Power Hit Radio Top 15 vietą.

Paskutinis grupės darbas – tai singlas „Advent of Angels“. Prieš karą nukreipta kompozicija yra eksperimentas, atliekamas trijų skirtingų kultūrų atstovų, kurie niekada nebuvo susitikę, o bendravo tik internetu! Grupės "Land" lyderio sukurta kompozicija buvo išsiųsta daugeliui užsienio įrašų kompanijų, ieškant vokalistų, atliksiančių šį kūrinį. Taip gimė trio projektas – be grupės "Land", tai islandas Fridrik Omar ir Isaac Lim iš Malaizijos. Dainai neblogai sekėsi populiariausios Latvijos radijo stoties SWH Top 20, buvo grojama Estijos stotyje RAADIO-2, ilgai laikėsi "Radiocentro" Lietuvos Top 20, o FM99 TOP-33 užėmė pirmąją vietą!

„Sutartis yra labai įdomi naujiena mums, nes iki šiol Lietuvos pop/rock muzikos srityje berods neturėjome tokios patirties. Kaip vystysis šis procesas parodys laikas, bet jei šios dainos artimiausiu metu suskambės kažkuriame pasaulio krašte, tai bus vienas geriausių mūsų kūrybos įvertinimų“, - sakė grupės "Land" muzikantai.

Šiuo metu "Land" įrašinėja naują albumą ir ruošiasi dalyvauti šios vasaros muzikiniuose renginiuose:

liepos 3 – 5 d. - FONTAINE FESTIVAL (Liepoja, Latvija) http://www.fontaine.lv/festival/lv/program

liepos 18 – 19 d. - POSITIVUS AB (Salacgrīva, Latvija) http://www.positivusabfestival.com/festival/music

rugpjūčio 17 d. - BE2GETHER (Norviliškės, Lietuva) http://www.b2g.lt/2008/lt/balticnewmusicchart


   

Facebook comments