Vilniuje griaudėjo legendiniai „Def Leppard“

Pirmadienio vakarą sostinės „Siemens arenoje“ skambėjo senas geras rokas. Viena populiariausių pasaulio roko grupių „Def Leppard“ Vilniuje surengė išskirtinį koncertą, kuriame skambėjo ne tik gerai žinomos, bet ir naujausios grupės dainos iš gegužės mėnesį pasirodžiusio albumo „Songs From The Sparkle Lounge“.

„Def Leppard“ sėkmė ir populiarumas prilyginamas „The Beatles“, „Led Zeppelin“, „Pink Floyd“ ir „Van Halen“pasiekimams. „Def Leppard“ turi vardinę žvaigždę garsiajame „Holivudo šlovės take“.

Sausakimša arena skendėjo ovacijose, kuomet į sceną įžengė legendinę grupę apšildantis Povilas Meškėla su „Rojaus tūzais“. Atlikę keletą trankių dainų, vyrai įsiaudrinusiai publikai padovanojo gerą „gabalą“ instrumentinės muzikos. Pasirodymą užbaigė tokiomis puikiai žinomomis dainomis kaip „Kraujo kvapas“, „Mes jėga“.

Po P. Meškėlos ir „Rojaus tūzų“ pasirodymo scenografija nedaug tepakito. Keturi mikrofonai, trys gitaros ir smilkalų fone paskendę būgnai. Legendiniai „Def Leppard“ pigiems triukams ir scenos papuošimams neskiria daug reikšmės. Visas dėmesys sukoncentruotas ties muzika ir bendravimu su publika.

Visa „Siemens arena“ suposi „Def Leppard“ muzikos bangose. Į viršų iškeltos rankos, audringi aplodismentai ir klyksmai.

Trankias ir audringas scenos grandų dainas keitė melancholiški ir širdį drebinantys kūriniai, tokie kaip „When love and hate collide“, „Two steps behind“. Muzikantai talentingai virpino tiek elektrinių, tiek akustinių gitarų stygas.

Organizatorių teigimu, koncertas sulaukė nepaprastai didelio susidomėjimo. Paskutinę dieną prieš pasirodymą buvo likę vos keli bilietai.


   

Facebook comments