Vilniuje koncertavo ekstravagantiškieji „Cinema Bizarre“

Trečiadienio vakarą pilnoje „Forum Palace“ arenoje negirdėtais klyksmais buvo pasitikta pasaulinio garso vokiečių grupė „Cinema Bizarre“. Paauglių dievukais vadinami jaunieji vokiečių atlikėjai sutraukė per 700 jaunųjų gerbėjų ir susidomėjusių klausytojų.

„Tai yra pakankamai nauja konservatyviai Lietuvai, tad tokio susidomėjimo ir tikėjomės“,- teigia organizatoriai.

Reklama Dideliems koncertams nepritaikytą „Forum Palace“ užpildė paauglių minia. Jų susirinko tiek, kad dalis turėjo eiti į koncertų salę su striukėmis ir paltais, nes drabužinė buvo perpildyta.

Susidarė įspūdis, jog tie, kurie susirinko, puikiai žinojo, kur eina. Nes tarp žiūrovų abejingų beveik nebuvo – salė klykė, švilpė ir dainavo viso koncerto metu. Paaugliai net išlaužė apsauginę tvorelę, esančią prie scenos.

„Jie yra išskirtiniai, kitokie, unikalūs, - teigė jaunoji gerbėja Aistė, paklausta, kuo jai patinka ši grupė.

Grupė į Lietuvą atvyko 13 valandą, tačiau atkakliausi gerbėjai rinktis pradėjo jau nuo 11 valandos ryto, tad kad užtikrintų svečiams saugumą ir ramybę, su grupe dirbę organizatoriai ir apsaugos darbuotojai jaunuosius vokiečius po „Forum Palace“ vedžiojo ne viešais koridoriais, o slaptais įėjimais.

Nors dauguma gerbėjų tryško džiaugsmu, keletas „metalistų“ koncertą praleido rūkydami lauke. Kažin kas juos įkalbėjo eiti į koncertą?

Kalbant apie bilietus, džiugu, kad jie buvo iš tiesų netradiciškai pigūs – 60 lt. „Įkainodamai bilietus dėmesį kreipiame į publiką. Šiuo atveju koncertas buvo skirtas jaunai publikai, tad kaina buvo kuo mažiausia. Dėl salės pakeitimo, bilietai pabrango tik 10 lt“,- teigia „MakroConcert“ atstovė spaudai Giedrė.

Organizatorių teigimu, renginio vieta buvo pakeista dėl geresnės garso kokybės, tačiau neaišku, ar kokybės galimybės buvo tikrai išnaudotos: „Cinema Bizarre“ garsistai pasistengė, kad po koncerto dar ilgai ausyse spengtų koncerto aidai.

Lietuvą garsioji vokiečių grupė aplankė savo pirmojo pasaulinio turo metu. Rusijoje jie koncertavo trijuose miestuose, po to Latvijoje ir kitą dieną Lietuvoje. Nors po koncerto buvo numatytas grupės ir fanų susitikimas, tačiau dėl atlikėjų nuovargio grupė susitikimo atsisakė.

„Cinema Bizarre“ išsiskiria savo unikalia išvaizda, tad jaunuoliai didelį dėmesį skyrė kostiumams ir bei kūno priežiūrai. Visą dieną, nuo 13 valandos, būdami „Forum Palace“, jie net kelis kartus ėjo atnaujinti makiažo.

Organizatoriai prasitarė, jog atvažiavę iš Latvijos, po ilgos kelionės, jie atrodė geriau nei kai kurios moterys.

Neturėję jokių ypatingų reikalavimų, „Cinema Bizzare“ užsisakė tik vokiško alaus bei griežtai atsisakė greitojo maisto. Jie paprašė vegetariško maisto, nes vienas iš grupės narių yra vegetaras.

Kitą dieną grupė išskrido iš Lietuvos.

„Manau, kad grupė į Lietuvą sugrįš. Jie patys to labai nori, tad galimybė „Cinema Bizzare“ pamatyti dar kartą tikrai yra didelė. Neaišku, kada tai bus, nes kitais metais vaikinai yra suplanavę koncertinį turą po JAV“, - teigia organizatoriai.


   

Facebook comments