Vilniuje koncertuosianti Lana Del Rey įrašinėja naują albumą

Birželio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą Lietuvos publikai koncertuosianti amerikietė Lana Del Rey gerbėjams oficialiai pranešė, jog šiuo metu Kalifornijoje (JAV) įrašinėja naują albumą. Pasak žvaigždės, būsimojo albumo kūriniai bus dvasiškesni, lyginant su milžiniškos sėkmės sulaukusiu pirmuoju albumu „Born To Die“.

„Jis bus šiek tiek atviresnis, tačiau vis dar kinematografiškas ir tamsus“, – trumpai apie savo naująjį darbą atsiliepė atlikėja.

Apie naująjį albumą Lana Del Rey užsiminė dar praėjusią savaitę, kai Britų apdovanojimuose triumfavo kaip geriausia tarptautinė atlikėja. Šiuo metu Londone gyvenanti žvaigždė teigė, jog dirba ties naujuoju albumu, tačiau darbas vyksta labai lėtai. Visgi, žvaigždė sakė esanti patenkinta viskuo, ką jau padarė.

„Aš įrašinėju albumą Santa Monikoje ir jau žinau, kaip skambės albumas. Dabar man tereikia jį užbaigti“, – sakė atlikėja ir atskleidė, jog prie naujojo albumo dirba ta pati komanda, kur jai padėjo ir įrašinėjant 2012 metų sausį išleistą „Born To Die“.

Debiutinis atlikėjos albumas „Born To Die“ 2012-aisiais metais buvo penktas geriausiai parduodamų albumų pasaulyje tope. Per metus buvo parduota 3,4 mln. albumo kopijų.

Per šv. Valentino dieną Lana Del Rey gerbėjams įteikė ypatingą dovaną – pristatė savo dainos „Burning Desire“ video klipą, kuris, beje, yra ir jos reklamuojamo prabangaus „Jaguar“ automobilio reklaminis klipas. Atlikėja išsidavė, jog jau turi viziją ir vienam naujojo albumo kūriniui.

„Kažkodėl idėjos video klipams man yra lengviausiai į galvą šaunantys dalykai. Kai tik parašau dainą, galiu aiškiai nupasakoti, kaip noriu, kad ji atrodytų vizualiai. Naujajame albume bus daina pavadinimu „Black Beauty“ ir aš jau kalbėjau su žmonėmis dėl galimybės jai nufilmuoti vaizdo klipą“, – aiškino ji.

Kol kas atlikėja neatskleidžia, kada savo gerbėjams padovanos naująjį albumą, tačiau jau balandžio 3 d. Lana Del Rey leisis į gastroles po Europą ir minias gerbėjų džiugins puikiai pažįstamais kūriniais iš pirmojo albumo. Vienos ryškiausių žvaigždžių koncertu pasidžiaugti galės ir Lietuvos publika. Bilietus į atlikėjos koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje platina „Tiketa“.



   

Facebook comments