Vis dar galite užduoti klausimą Andriui Mamontovui ir laimėti bilietus į naujojo albumo "Elektroninis Dievas" pristatymo koncertus!

Praėjusį penktadienį, lapkričio 11-ąją dieną, Andrius Mamontovas pristatė naujausią savo albumą „Elektroninis Dievas“.

Susidomėjimas juo buvo toks didelis, jog neatlaikė tiesioginį jo pristatymą transliavę interneto serveriai. Nors nuomonių buvo įvairių, retas muzikos mėgėjas susilaikė neperklausęs naujųjų dainininko kūrinių, o daugelis pasinaudojo ir išskirtine proga parsisiųsti muziką nemokamai.

Šio naujojo albumo pasirodymo proga Andrius Mamontovas sutiko sudalyvauti interaktyviame svetainės „Music.lt“ projekte ir atsakyti į jūsų užduotus klausimus. Panašius „interviu“ anksčiau yra sutikę duoti Jurga Šeduikytė bei „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, o dabar jūsų balsą išgirs ir su nauju albumu sugrįžęs buvęs „Foje“ lyderis.

Savo klausimus A. Mamontovui užduoti galite jau dabar specialioje skiltyje, . Tai galėsite daryti iki lapkričio 24-osios dienos. Kartu kviečiame palaikyti ir kitų narių klausimus, nes būtent daugiausiai balsų surinkusieji bus pateikti atlikėjui. Taip pat pastebime, jog bus atrenkamas tik vienas vieno nario klausimas, taigi kurdami klausimą, gerai apgalvokite, ar jis tikrai to vertas.

Jūsų iniciatyva tikrai neliks neįvertinta – vienam iš klausimą uždavusių lankytojų atiteks galimybė apsilankyti A. Mamontovo naujo albumo pristatymo koncerte, o miestą, kuriame pamatys šį šou, jis galės pasirinkti pats. Informaciją apie A. Mamontovo turo koncertus galite .

Kviečiame nepraleisti progos ir   

Facebook comments